Uczestnicy 2024 - sezon 11 - Wizytówki

Paweł 23 lata z Rolnik Szuka Żony 2024

Paweł, 23-letni mieszkaniec Podlasia, łączy codzienną pracę na rozległym, prawie 30-hektarowym gospodarstwie rolnym z akademicką drogą na kierunku administracja. Mimo akademickich aspiracji, sercem jest związany z rolnictwem, które uznaje za swoje życiowe powołanie. Wiejski krajobraz, z jego spokojem i bliskością natury, stanowi dla niego idealne środowisko życia.

Niski, o blond włosach, Paweł odnosi sukcesy sportowe jako zdolny piłkarz oraz medalista w biegach przełajowych. Posiada głęboką pasję do angielskiej Premier League, co tylko podkreśla jego zamiłowanie do sportu. Wolne chwile najchętniej spędza z przyjaciółmi, podróżując po świecie, czy dbając o zwierzęta w rodzinnym gospodarstwie. Jego życie wydaje się pełne i aktywne, jednak brakuje w nim osoby, z którą mógłby dzielić zarówno codzienne obowiązki, jak i wielkie marzenia, radości, a czasem i smutki.

Udział w programie „Rolnik szuka żony” to dla Pawła krok ku odnalezieniu kobiety, która podzieliłaby jego życie pełne pasji i zrozumiałaby jego związki z rolnictwem i wiejskim życiem. Dla niego nie liczą się zewnętrzne atrybuty takie jak kolor włosów czy wiek – przekonany jest, że serce samo mu podpowie, kiedy spotka tę jedyną. Otwarcie przyznaje, że trudno byłoby mu zaakceptować obecność dzieci z poprzednich związków swojej partnerki, marząc raczej o wspólnym budowaniu przyszłości na fundamencie wzajemnego szacunku, zaufania i akceptacji.

Jeżeli to opisuje właśnie Ciebie – odważną, gotową na życie pełne miłości i akceptacji, nie wahaj się. To może być moment, by Twoje ścieżki się skrzyżowały. Wykonaj pierwszy krok – wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny online i wyślij list ze zdjęciem na adres: Skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd pocztowy 121 z dopiskiem „Paweł”. Twoja decyzja może zmienić Waszą przyszłość.

Zostaw komentarz