Uczestnicy 2024 - sezon 11 - Wizytówki

Agata 57 lat z Rolnik Szuka Żony 2024

W wieku 57 lat Agata, rezydująca w mazowieckim, prowadzi gospodarstwo specjalizujące się w hodowli bydła mlecznego. Jest matką trzech córek i syna, z którym wspólnie dzieli trudy pracy rolniczej. Tragedia dotknęła jej życie, gdy w wieku 34 lat straciła męża w nieszczęśliwym wypadku, co sprawiło, że rolnictwo stało się nie tylko źródłem utrzymania, ale i formą terapii. Obecnie Agata jest pełna życia, zaraża optymizmem i otwartością, będąc gotową zawsze podzielić się doświadczeniem i radą. Jej dom jest miejscem gościnnym, gdzie każdy znajdzie dla siebie miejsce.

Agata ceni sobie życie rodzinne, ale również aktywność fizyczną taką jak fitness, ma słabość do filmów romantycznych i pasję do tańca. W relacjach miłosnych najistotniejsza jest dla niej wzajemna akceptacja i szacunek. Choć kiedyś marzyła o wysokim, dobrze zbudowanym szatynie o ciemnej karnacji, teraz jest otwarta na miłość, która może zaskoczyć i przewrócić jej świat do góry nogami.

Agata wierzy, że najlepsze momenty życia jeszcze przed nią i że prawdziwa radość zaczyna się po pięćdziesiątce. Marzy o mężczyźnie, który wniesie do jej życia troskę i radość, ktoś kto zaskoczy ją spontaniczną randką, będzie towarzyszem porannych kaw, a w trudnych chwilach okaże wsparcie i pocieszenie.

Jeśli jesteś mężczyzną, który ceni dojrzałość, opiekuńczość i wierzy w siłę miłości niezależnie od wieku, a widzisz siebie u boku Agaty, nie zwlekaj. Zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i wysłania listu ze zdjęciem pod wskazany adres: Skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd pocztowy 121 z dopiskiem „Agata”. Może to być początek pięknej historii.

 

 

Zostaw komentarz