3 sezon finałowa 5. Uczestnicy sezon 3

Zbigniew 57 lat (Krowica)

Zbigniew 57 lat (Krowica) Rolnik Szuka Żony
Oceń uczestnika

57 letni wdowiec, Zbigniew jest z wykształcenia leśnikiem oraz drogowcem, a z zawodu i zamiłowania rolnikiem i pszczelarzem. Przez długi czas pracował z sukcesami w wyuczonym zawodzie, by w końcu wrócić do rodzinnej wsi na Lubelszczyźnie. Tu urodziły się jego dzieci i tu znalazł wszystko, czego mu było trzeba do szczęścia.

Przez 30 lat był szczęśliwym mężem i ojcem. Niestety 5 lat temu jego żona zmarła i od tego czasu Zbigniew samotnie gospodaruje na 100 hektarach. Poszukuje kobiety pełnej ciepła i humoru, osoby do tańca i do różańca, z którą mógłby spędzić resztę swojego życia.

Zobacz kandydatki Zbigniewa

Komentarzy

 • Bardzo mi sie podoba Pan Zbyszek.
  Miał takie same problemy jak ja?
  Pozdrawiam Pana Zbyszka
  Szkoda ze sie nie poznaliśmy???

   
 • Witam Cię Zbyszku nie znam Cię tak blisko ,ale to co widze to jesteś wartościowym człowiekiem . Dlatego postanowiłam napisać parę słów Wiem co to znaczy samotność , bo od 9 lat jestem wdową niezależną i mieszkam na wsi okolice Siedlec ,również szukam drugiej połówki do tańca i różańca .W dzisiejszych czasach trudno znaleźć partnera , który jest wierzący i praktykujący .Jeśli masz ochote odezwij się , a na pewno nie pożałujesz . misia55@onet.pl Pozdrawiam Marysia

   
 • Cześć Zbigniewie moja mama jest podobnym sytuacji tez jest sama bo mąż Umar rok temu i jest samotna ma 55 lat i szuka kogoś kto da jej szczęście miłość i obrazy ja swoim uczuciem nie jest wykształcona ale na dobre serce jest wierna i wierze w to ze wam się uda jak cos napisz na fejzbuku będę czekać ?

   
  • Witam Panie Zbyszku . Niestety nie ogladałam pilotowego odcinka i nie dane mi było napisać listu do Pana – jestem Panem zauroczona po dzisiejszym odcinku – nie będę dzisiaj opisywała o sobie ,bo byc może wybierze Pan którąś z Pań w edycji programu -gdyby jednak się Panu nie powiodło ,i nie zaiskrzyło chętnie nawiążę z Panem kontakt – napiszę tylko ,że moim marzeniem jest wrócić na wieś ,gdzie się urodziłam i wychowałam -reszta w Pana rękach -pozdrawiam Teresa -mimo wszystko życzę powodzenia ;)….

    
 • Witam oglądałam ten odcinek oraz wszystkich kandydatów. Uważam , że byłeś najlepszy wśród kandydatów . Tyle ciężkiej pracy , przeżyć – i tak wewnętrzny spokój , który po prostu widać . Dbałość o rodzinę , gospodarstwo , pracę i wielka siła ducha . Ciepła , przemiła osobowość – jestem pod wielkim wrażeniem . Życzę dużo pomyślności i drugiej osoby o tak wspaniałym charakterze. Pozdrawiam serdecznie . Alicja

   
 • Witam oglądałam ten odcinek i wszystkich kandydatów. Chylę głowę przed panem, że daje pan rade pchać ten wózek. Życzę szczęścia bo z pewnością zasługuje pan na nie -pozdrawiam Grażyna.

   
  • Witam Cię Zbyszku z tej strony LIDIA jestem osobą która znalazła się w Twojej 10 wybranek z góry przepraszam że zrezygnowałam z udziału ale chyba przerósł mnie występ w telewizji w życiu jestem odważną kobietą ale tutaj stchórzyłam jestem bardzo ciekawa czy jesteś nadal wolny czy już zajęty nie wiem czy mnie kojarzysz ale napisałam w liście do Ciebie że uwielbiam się kąpać nago w jeziorze mam nadzieje że tym Cię nie przeraziłam uważam że trzeba w życiu być trochę zwariowanym pozdrawiam LIDIA . Jeśli będziesz miał ochotę na kontakt bardzo proszę.

    

Zostaw komentarz