Uczestnicy 2023 - sezon 10

Agnieszka z Rolnik szuka żony 10 sezon 2023

Agnieszka z Rolnik szuka żony 10 sezon 2023 Rolnik Szuka Żony

Agnieszka to 40-letnia, szczupła szatynka o brązowych oczach i wzroście 158 cm, która nie wyobraża sobie życia poza wsią. Samodzielnie prowadzi 17-hektarowe gospodarstwo, hoduje konie, zarządza ośrodkiem jeździeckim, hotelem i restauracją. Mimo licznych obowiązków, Agnieszka znajduje czas na rozrywki. Pasjonuje się jazdą konną, rowerową i narciarską, ceni także spacery, podróże, dobre książki i interesujące filmy.

Chociaż miała już kilka związków, nie jest pewna, czy kiedykolwiek była prawdziwie zakochana. Może teraz nadszedł czas na zmianę?

W programie Agnieszka poszukuje wysokiego, dobrze zbudowanego mężczyzny w wieku 35-47 lat, z uregulowanym życiem zawodowym, poczuciem humoru, dystansem do siebie i cierpliwością. Liczy na partnera, na którym będzie mogła polegać, z którym będzie mogła porozmawiać i z którym założy rodzinę. Nie zaakceptowałaby leniwego, zazdrosnego lub nadużywającego alkoholu mężczyzny. Nie ma nic przeciwko rozwodnikom, pod warunkiem, że sprawa jest ostatecznie zamknięta.

Według Agnieszki, udany związek powinien opierać się na miłości, przyjaźni, szczerości i wzajemnym szacunku. Jeśli Agnieszka zwróciła Twoją uwagę i chciałbyś zbudować taki związek z nią, nie czekaj:

Skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121

z dopiskiem „Agnieszka” oraz wypełnij formularz dostępny pod linkiem: https://bit.ly/rolnikszukazony10


źródło: https://www.facebook.com/rolnikszukazony/

Komentarzy

Zostaw komentarz