Aktualności sezon 11 - edycja 2024

Odcinek pilotażowy ZERO Rolnik Szuka Żony 11 edycja 2024

Odcinek pilotażowy ZERO Rolnik Szuka Żony 11 edycja 2024 Rolnik Szuka Żony

W nadchodzącej jedenastej edycji „Rolnik szuka żony 11” czeka nas sporo nowości, które z pewnością wzbogacą nasze doświadczenia z tym uwielbianym programem. Tym razem mamy dziewięciu uczestników, wśród których, co warto podkreślić, po raz pierwszy w historii programu znalazły się aż trzy kobiety rolniczki. To wyjątkowy moment, który pokazuje rosnącą różnorodność i bogactwo świata rolniczego, a także podkreśla silną reprezentację kobiet w branży, które z pasją i zaangażowaniem podchodzą do prowadzenia własnych gospodarstw.

Przypomnijmy, że po emisji zerowego odcinka, w którym zaprezentowane zostaną wizytówki naszych rolników i rolniczek, widzowie będą mieli możliwość wysyłania listów do tych, którzy najbardziej ich urzekli. To właśnie liczba otrzymanych listów zadecyduje, które pięć osób przejdzie do zasadniczej części programu, emitowanej jesienią. Jest to moment, w którym każdy list może mieć znaczenie i pomóc ulubionym uczestnikom w dalszej podróży za miłością swojego życia.

Kim są uczestnicy Rolnik Szuka Żony 11

Jedną z postaci, która z pewnością przyciągnie Waszą uwagę, jest energiczna 23-letnia rolniczka, prowadząca wraz z rodziną 25-hektarowe gospodarstwo. Jej młodość i zapał do pracy na roli obiecują interesujące historie i świeże spojrzenie na tradycyjne rolnictwo.

Z innej strony mamy rolnika z Podlasia, którego pasją, oprócz pracy w gospodarstwie, jest sport. Jego osiągnięcia w biegach i piłce nożnej dodają mu nie tylko wytrzymałości w pracy fizycznej, ale także determinacji w dążeniu do celów osobistych, w tym do znalezienia miłości.

Poznamy też rolnika który przeprowadził się do Polski 10 lat temu, aby kontynuować rodzinny biznes. Jego historia jest dowodem na to, jak wielkie zmiany potrafi przynieść życie i jak ważne jest, aby w tych wszystkich przemianach znaleźć kogoś, z kim można dzielić codzienne doświadczenia.

Wśród uczestników znajdziemy też osoby, które poświęciły swoje życie tradycyjnemu rolnictwu oraz sadownictwu. Ich historie przybliżą nam, jak wygląda życie związane z ciągłą pracą z ziemią i naturą, a także jakie wyzwania i radości niesie ze sobą ta profesja.

Kiedy i gdzie oglądać najnowszy odcinek zero Rolnik Szuka Żony 11 (2024)

Nie przegapcie startu jedenastej edycji „Rolnik szuka żony 2024”. Już w niedzielę wielkanocną, 31 marca, o godzinie 21:20 na antenie TVP 1 oraz ONLINE na VOD, rozpocznie się niezwykła podróż w poszukiwaniu miłości. Zapraszamy wszystkich do wspólnego śledzenia losów wszystkich dziewięciu uczestników. Odkryjcie ich historie, pasje i marzenia w nadchodzącej serii, która z pewnością dostarczy niezapomnianych emocji i prawdziwych uczuć.

Odcinek pilotażowy ZERO Rolnik Szuka Żony 11 edycja 2024 Rolnik Szuka Żony

Zostaw komentarz