Aktualności Odcinki online 2023 sezon 10

Odcinek 10 sezon 10

Po serii decyzji, które zaważyły na losach naszych bohaterów, nadszedł czas na rewizyty. W tym odcinku role się odwracają – to rolnicy i rolniczka będą odwiedzać domy i poznawać rodziny swoich wybranków. Czy spotkania z bliskimi partnerów okażą się kolejnym krokiem do szczęśliwej przyszłości, czy może ujawnią nowe, nieznane dotąd aspekty ich osobowości?

Romantyczne randki – bliżej serca

Nie zabraknie również romantycznych randek, które zawsze są solą programu. Czy wspólne chwile spędzone na spacerach, czy kręgle lub bardziej ekstremalne gokarty, pozwolą uczestnikom jeszcze głębiej się poznać? Czy te chwile zbliżą ich do siebie, czy może ukażą różnice, które trudno będzie przezwyciężyć?

Decyzja Agnieszki

W poprzednim odcinku Agnieszka zaskoczyła wszystkich, nie wybierając żadnego z panów. Czy jej decyzja o samotności okaże się słuszna? Czy może los ma dla niej jeszcze jakąś niespodziankę? Jej historia pokazuje, że w miłości nie wszystko jest przewidywalne i czasem warto posłuchać głosu serca, nawet jeśli prowadzi nas on na nieznane ścieżki.

źródło: facebook.com/rolnikszukazony

OODCINEK 10 – Rolnik Szuka Żony 2023 do obejrzenia ONLINE👇 lub 26.11.2023 w TVP 1 o godz. 21:15.

 

Odcinek 10 sezon 10 Rolnik Szuka Żony

1 komentarz

Zostaw komentarz