Aktualności Odcinki online 2023 sezon 10

Odcinek świąteczny Rolnik Szuka Żony 2023

Odcinek świąteczny Rolnik Szuka Żony 2023 Rolnik Szuka Żony

fot. facebook.com/rolnikszukazony

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, rodziny i… oczywiście specjalnych telewizyjnych wydarzeń! W tym roku, fani „Rolnik szuka żony” mogą spodziewać się wyjątkowego odcinka świątecznego, który z pewnością dostarczy ciepła i emocji do naszych domów.

Co nowego u uczestników?

W tym wyjątkowym odcinku odwiedzimy domy kilku par, które znalazły się na antenie w poprzednich edycjach. To będzie wyjątkowa okazja, by zobaczyć, jak rozwijają się ich relacje. Będziemy świadkami codziennego życia Pawła i Marty z siódmej edycji, Małgorzaty i Pawła z czwartej, Klaudii i Walentyna oraz Asię i Kamila z dziewiątej odsłony.

Ten świąteczny odcinek to nie tylko rozrywka, ale i moment refleksji. To czas, by zobaczyć, jak bohaterowie programu odnaleźli się po zakończeniu show. Czy miłość, którą zobaczyliśmy na ekranie, przetrwała próbę czasu? To także okazja, by zobaczyć, jak uczestnicy dzielą się opłatkiem i składają sobie świąteczne życzenia.

Niespodzianki i emocje

Nie zabraknie emocji! W tym odcinku znajdziemy dwie niespodzianki. Czy będą to zaręczyny, nowe wyznania miłosne, a może coś zupełnie innego? Odpowiedzi na te pytania poznamy oglądając ten odcinek świąteczny.

Gdzie i kiedy oglądać świąteczny odcinek Rolnik Szuka Żony 2023?

Świąteczny epizod „Rolnik szuka żony” zostanie wyemitowany w pierwszy dzień świąt, 25 grudnia, o godzinie 20:20 na TVP1. Dla tych, którzy nie będą mogli go obejrzeć w Boże Narodzenie, przewidziano powtórki 26 grudnia na kilku kanałach: TVP Kobieta, Jedynka i TVP Rozrywka.

A dla tych, którzy wolą oglądać programy w swoim tempie, ten specjalny świąteczny odcinek można zobaczyć również online.

Odcinek świąteczny Rolnik Szuka Żony 2023 Rolnik Szuka Żony

Do zobaczenia przed ekranami i wesołych świąt! 🎄📺

fot. facebook.com/rolnikszukazony

Zostaw komentarz