Aktualności Uczestnicy

Paweł – 27 lat

Paweł – 27 lat Rolnik Szuka Żony
Oceń uczestnika

Kilka słów…

Paweł pochodzi z Pomorza. Mimo swojego młodego wieku pełni funkcję sołtysa w swojej miejscowości oraz funkcję radnego i jak sam mówi, to nie jest szczyt jego ambicji. Jest magistrem wychowania fizycznego.

Paweł posiada stado krów mlecznych i od dwóch lat prowadzi działalność związana z produkcja mleka i jego sprzedażą w tzw. mlekomatach. W 2012 roku otrzymał tytuł najbardziej innowacyjnego, młodego rolnika w Polsce.

Wolny od prac w gospodarstwie czas nasz kandydat spędza aktywnie. Lubi biegać, grać w tenisa, squash czy piłkę nożną, jeździ na rowerze a wieczorami bawi się w miejskich klubach. Drogie Panie, przy tym mężczyźnie na pewno nie będziecie narzekać na nudę czy monotonie.

Kogo szuka..

Paweł szuka niezależnej, przebojowej kobiety. Musi być inteligentna i wyjątkowa. Chciałby aby wybranka jego serca miała własne życie i zainteresowania.

Profil FB: facebook.com/pawelszukazony

Komentarzy

  • ładny mężczyzna kobieta na starcie już z nim będzie miała przyszłość pozdrawiam życzę mu wszystkiego najlepszego by był sobą a wytrwa wszystkie chwile BARBARA Z mazur

     
  • Dziewczyna odrzucona w trzecim odcinku trafnie skomentowała Pawła. Mam wątpliwości , co do jego szczerych intencji poszukiwania głebokiej relacji. Jako jedyny z uczestników troche stracił moje zaufanie. Paweł odesłał dziewczyne (bardzo atrakcyjna zreszta), która miala podejscie zbyt na serio. Chłopak szuka raczej „spodniczki” niż żony- przyjaciela na lata. Inni panowie, choc oczywiscie kazdy zwraca uwage na urodę są zdecydowanie bardziej prostolinijni i kierują się głębszymi pobudkami , paradoksalnie mimo tego, ze są mniej wykształceni i „prostsi” od Pawła

     

Zostaw komentarz