Uczestnicy 2017 sezon edycja 4

Mikołaj 72 lata

Mikołaj 72 lata Rolnik Szuka Żony
Oceń uczestnika

Mikołaj z Rolnik Szuka Żony 4 – choć na to nie wygląda – ma 72 lata. Z wykształcenia jest inżynierem chemikiem po Politechnice Warszawskiej (skończył także enologię na Uniwersytecie Jagiellońskim), z zawodu jest rolnikiem, a z zamiłowania winiarzem.
W swoim ekologicznym gospodarstwie uprawia ponad 30 odmian winogron i wytwarza wiele gatunków win, w tym kilka nagrodzonych medalami na ogólnopolskich wystawach enologicznych. Oprócz tego Mikołaj słynie z wyrobu doskonałych wędlin.
Jest stały w uczuciach. 42 lata spędził w szczęśliwym związku ze swoją żoną. Po jej śmierci poświęcił wiele wysiłku by zintegrować rodzinę. Z sukcesem.


Teraz czuje, że nadszedł czas na nowy związek. Poszukuje kobiety szczupłej, wrażliwej, ale pogodnej i nie pozbawionej temperamentu. Chciałby, aby była osobą inteligentną i solidną, z którą wspólnie mógłby korzystać z uroków winiarskiej piwniczki.

facebook.com/rolnikszukazony

Komentarzy

 • Interesujacy mężczyzna. pasja,energia chec zycia i nowych doznań co bardzo rzadkie w tym wieku. jestem pod ogromnym wrazeniem.

   
 • homo tez nie brakuje na tym portalu a temu panu już nie trzeba telewizji tylko grobowca w każdej wolnej chwili morze wykorkować nie żebym mu źle życzyła ale taka jest prawda

   
 • No prawdziwa Żona rolnika powinna umieć dobrze władać piłą spalinową i jak potnie drzewo wokół winiarni to nastąpi rozwód!!!!

   
 • Zaintrygowałeś mnię Mikołaju. Mój ostati partner wyjechał za granicę chętnie bym cię ,,dogłębnie” poznał. jestem z wykształcenia ogrodnikiem mam 52 lata i jestem szczupły i przystojny. Myślę że mieli byśmy razem co robić.

   
 • Mikołaju, Mikołaju co Ty robisz w naszym kraju? 🙂 Nie ma takich mężczyzn którzy szukają prawdziwej miłości!!! A Ty? Pozdrawiam W.

   
  • Są tacy mężczyźni , którzy szukają prawdziwej miłości!!! I to o wiele częściej niż kobiety:)

    
 • Panie Mikołaju jest Pan ciekawym człowiekiem, z pasją i chęcią do życia. Mało jest takich osób przy których nie nudzi się druga osoba, a tak postrzegam Pana. Z przyjemnością poznałabym i zaprzyjaźniła się z takim mężczyzną. Pozdrawiam T.

   
 • Powodzenia Panie Mikołaju. Będę Panu kibicowała …choć nie bardzo wierzę w szczerość uczestników tego programu. Wszyscy wszystkich okłamują . Bardzo zawiodłam się na uczestnikach trzeciej edycji. Oszukali wybrane przez siebie osoby – dając im nadzieję. Tak postąpiła Pani Monika oraz Panowie Szymon, Marek i i Łukasz. Najbardziej ohydnie postępował Pan Zbigniew. Jemu głównie chodziło o to aby sobie pomacać choć od samego początku wiedział, że Pani Krysia ,którą wybrał jest osobą rozwiedzioną. Czy wszyscy katolicy są tacy zakłamani? Nie wątpię w to, że Pan Panie Mikołaju będzie wzorem czwartej edycji- prezentując przede wszystkim uczciwość wobec wybranej Pani. Powodzenia… Teresa.

   
 • Panie Mikołaju zainteresował mnie Pan swoją osobą , pogodny stateczny, wyrozumiały dużo ciepła i szacunku do drugiej osoby.Jestem wdową mam 64 lata kocham wieś.Chętnie nawiąże z Panem kontakt, ale prywatnie.Pozdrawiam.

   
 • witam Pana mam na imię MAria i jestem wdową od 10 lat i z chęcią poznała bym bratnia duszę by móc porozmawiać pośmiać się razem pospacerować i pomyśleć co dalej zrobić aby ten czas nam miło popłynął dalej

   
 • Zosia
  Panie Mikołaju zainteresował mnie Pan swoją osobą , pogodny stateczny, wyrozumiały dużo ciepła i szacunku do drugiej osoby.Jestem wdową mam 64 lata kocham wieś.Chętnie nawiąże z Panem kontakt, ale prywatnie.Pozdrawiam.

   
 • Witam, Panie Mikołaju,
  Wysłałam formularz zgłoszeniowy z Pana imieniem.
  Posiadam wiele empatii w sobie. W m- cu grudniu ukończyłam 55 lat.
  Myślę, że mamy wiele wspólnego w swoich oczekiwaniach od partnera.
  Jestem osobą pełną pasji, apetytu na życie i ciepła.
  Moim żywiołem jest muzyka, pasją taniec. Lubię ruch i wszystko co wiąże się z pożytkiem dla ciała i ducha. Uczestniczę aktywnie w koncertach muzycznych, które są moim natchnieniem i moją muzą.

   
 • Ujął mnie swoją osobowością. Byłabym w stanie pokochać go w ciemno,bo czuję że mamy bratnią duszę.

   
 • Panie Mikołaju zainteresował mnie pan,chętne nawiążę kontakt ale prywatnie,mam 61 lat jestem wdową od 7 lat.Zdjęcia również mogę wysłać przez email.Pozdrawiam.

   
  • Ciekawe co się tym babom bardziej podoba – nadobny Mikołaj czy jego kasa? Kobiet mówią o miłości, a myślą o pieniądzach… Te zachwyty powinny w Mikołaju wzbudzić czujność.

    
 • Spodobał mi się ten kandydat,ma to coś w sobie ,tego,przede wszystkim ma w sobie wiele ciepła,inteligencję i wiele innych zalet i myślę że w jego towarzystwie można spędzać miło czas !

   
  • Mikołaj podobasz mi się Podoba mi się w Tobie nie Twoje bogactwo ale pogoda ducha i jesteś bardzo inteligentnym Panem no i warty Dobrej Kobiety Mam 58 lat noszę imię Basia z Lublina

    

Zostaw komentarz