Robert 32 lata woj. mazowieckie Rolnik Szuka Żony

Robert 32 lata woj. mazowieckie

Robert to mężczyzna z pasją, zwiedził całą Skandynawię, jeździ konno i należy do ochotniczej straży pożarnej. Gospodarz u którego wszystko lśni . Gospodarstwo prowadzi razem z rodzicami mają łącznie 75 krów dojnych. Jego gospodrstwo wygląda imponująco. Jak coś robi to chce to zrobić najlepiej jak potrafi. W wolnym czasie wykonuje prace społeczne czyli “strażakuje” trochę.

Szuka dziewczyny z którą można byłoby spędzić resztę życia, powinna być delikatna potrafiąca zauroczyć, pewna siebie, odważna i aby się spełniała na wsi. Chciałby po prostu porozmawiać z kimś od serca, o problemach o wszystkim. Wierzy, że tak się właśnie stanie inaczej życie byłoby bezcelowe.

 

 

Komentarzy

 • Robert, jestes wspaniałym facetem. Szkoda, że nie widziałam ogłoszenia o programie wcześniej, prezentujesz najwyższą klase 🙂 Agnieszka to szczęściara 🙂

   
 • Witaj,

  Dlaczego fajni ludzie z charakterem muszą tą drogą szukać żony?
  Masz fajny charakter. Jesteś z Mazowsza, podobnie jak ja.
  Pochodzę ze wsi choć pracuje w mieście i muszę Ci powiedzieć, że zazdroszczę Ci tej wsi. Wiosną każdego ranka słychać śpiew ptaków a za oknem piękna przyroda budząca się do życia. Ja w mieście się duszę.
  Podobnie jak Ty lubię podróże. Zwiedziłam kilkanaście krajów Europy. Byłam w Azji.
  Jeżeli masz ochotę i możesz to, napisz: kasiamazowsze@wp.pl

  Pozdrawiam,

  Kasia

   
 • Tak mnie ująłeś i stwierdziłam, że muszę napisać, chociaż ten komentarz. Widać, że nikogo nie udajesz, a do programu nie zgłosiłeś jedynie dla sławy. Swoją wybrankę z pewnością bardzo pokochasz, jesteś wykształcony, inteligentny i rozsądny.
  Dziewczyny nie ma co kierować się tylko ładną buźką innych mężczyzn, najważniejsze jest oczywiście to co facet ma w sercu, jak będzie was traktować, szanować, czy to nie piękne czuć się to jedyną, najwspanialszą?
  Sama chętnie napisałabym do Ciebie, jednak dzieli nas zbyt duża różnica wieku(studentka). Życzę Ci znalezienia sobie tej wymarzonej kobiety(inteligentnej, pięknej a przede wszystkim o wielkim sercu), która przez całe życie będzie Cię kochać tak samo jak Ty ją, na 100 procent 😉 wspaniałej rodzinki 🙂

   
 • Szkoda, że nie zaprezentował swoich umiejętności jeździeckich:), poza tym wygląda na znacznie starszego. Hmm, hodowla krów w połączeniu z chowem koni, konny objazd pastwiska i pól to fajna sprawa:)

   

Zostaw komentarz