Uczestnicy 2017 sezon edycja 4

Zbigniew 42 lata

Zbigniew 42 lata Rolnik Szuka Żony
Oceń uczestnika

Zbigniew z Rolnik Szuka Żony 4 ma 42 lata. Z zamiłowania i zawodu jest rolnikiem i sołtysem. Samodzielnie gospodaruje na 70 hektarach, pasjonuje się nowinkami technicznymi związanymi z mechanizacją rolnictwa, a praca na roli daje mu szczęście, radość i poczucie spełnienia.
Zbigniew jest człowiekiem bardzo spokojnym i nieśmiałym, ma duszę romantyka. Kilkanaście lat temu, w wyniku wypadku przy pracy stracił dłoń, ale jak sam mówi, „oprócz butów wiązania, robi wszystko”.
Jak dotąd nie miał szczęścia w miłości, a udział w programie ma mu pomóc w znalezieniu partnerki na całe życie, którą mógłby zaprowadzić przed ołtarz.

 
Mężczyzna chciałby poznać kobietę rozważną, wiedzącą czego chce od życia. Nie oczekuje od niej pomocy w pracach gospodarskich, choć, jak przyznaje, doceniłby pomoc w pracy papierkowej i przy rachunkach.

 

facebook.com/rolnikszukazony

Komentarzy

 • Myślę, że będzie dobrze.Zbyszek po programie znajdzie miłość.Pokazał jaki jest naprawde, jaki nietuzinkowy, skromny, samotny.Będzie ten dom tętnił życiem, zobaczycie.

   
 • Bardzo sympatyczny człowiek, skromny, pracowity, szczery i uczciwy. Myślę, że ma wiele do zaoferowania każdej kobiecie, tylko musi trafić na tą właściwą.
  Pozwodzenia Zbyszek!

   
 • słabe nadzieje żeby przeszedł dalej jest za biedny ale morze kogoś znajdzie z listów które na pewno dostanie

   
 • Panie Zbigniewie bardzo bym chciała porozmawiać z Panem może nawiązaniu się między nami więź ja 46 lat

   

Zostaw komentarz