3 sezon finałowa 5. Uczestnicy sezon 3

Szymon 29 lat (Kierzkowo)

Szymon 29 lat (Kierzkowo) Rolnik Szuka Żony
Oceń uczestnika

Szymon to 29 letni kawaler z województwa zachodniopomorskiego. Z wykształcenia mgr inż. Leśnictwa, ze specjalizacją ochrony leśnej i środowiska. Z zamiłowania i zawodu rolnik, właściciel sporego gospodarstwa, które zresztą uważa za najpiękniejsze miejsce na Ziemi. Szymon jest głęboko wierzącym i praktykującym katolikiem, uważającym, że naturalnym rozwinięciem każdego związku jest założenie rodziny. W programie nasz bohater poszukuje kobiety wrażliwej i inteligentnej, gotowej żyć w zgodzie z Bogiem i naturą. Wygląd zewnętrzny nie jest mu obojętny, aczkolwiek nie jest w stanie określić swojego typu kobiety. Twierdzi, że w praktyce wychodzi tak, jak powie serce. Ma tylko cichą nadzieję, że serce nie wskaże mu kobiety wyższej niż 175 cm.

Zobacz kandydatki Szymona

żródło: facebook.com/rolnikszukazony

Komentarzy

 • Witaj Szymonie.
  Wczoraj oglądałam premierowy odcinek w tv. Gdy Cię wcześniej zobaczyłam w tv od razu spodobałeś mi się 🙂 i fizycznie i duchowo. Dziś w tym świecie bardzo trudno znaleźć kogoś z wartościowego. Wyznajesz te same wartości co ja. Nie wstydzisz się o nich publicznie mówić, ja też nie wstydzę się Jezusa. Kocham Go On jest moim Panem. Nie zgłosiłam się do programu, ponieważ jestem kilka lat starsza od Ciebie, ( jestem panną). Serdecznie Cię pozdrawiam i życzę powodzenia w programie. Jeśli chciałbyś nawiązać kontakt ze mną pisz.

   
  • twoja osoba to zaprzeczenie wiary macisz tylko w głowie dziewczynom czy to po katolicku może w kościele znajdziesz równą sobie

    
 • Cześć jestem Justyna i chciałabym Cie poznać ponieważ bardzo urzekła mnie Twoja wrażliwość na przyrodę i ptaki oraz głęboka wiara. Myślę że Twoje wartości są mi bliskie. Liczę na odpowiedź.

   
 • Witaj Szymonie. Wczoraj zupełnie przypadkiem włączyłam telewizor i to akurat w momencie kiedy prezentowano Twój profil. Pochodzę z niedużej miejscowości w zachodniopomorskim. Może nawet mieszkamy niedaleko siebie ale Bóg w swej mądrości postanowił w inny sposób spleść że sobą nasze drogi. Pochodzę z katolickiej praktykujacej rodziny.Prowadze niewielką kwiaciarnię co jest moja pasją.Kocham zwierzęta i prostotę życia jaką niesie za sobą mieszkanie na wsi. Marzę o tym by u boku męża, dzieci i najbliższych mieć kawałek swojego raju na ziemi. Mam 30lat, 156 cm wzrostu,jestem brunetka o zielonych oczach.Nie mogę przestać o Tobie myśleć. Jeśli jest taka możliwość odezwij się proszę do mnie.Może to właśnie siebie szukaliśmy przez całe życie.

   
 • Witam. Od dawna szukam osoby wyznającej wartości podobne do moich. Opieram swoje życie wyłącznie na Bogu i pragnę stworzyć dom rodzinny oparty na chrześcijańskich wartościach. Pomimo, iż pochodzę z miasta uwielbiam piękno przyrody, która pobudza mnie do kontemplacji i kontaktu ze Stwórcą. Jeśli chcesz napisz, odpowiedz na mój komentarz. Pozdrawiam serdecznie.

   
 • O! Widzę, że łączy nas nie tylko Ruch Czystych Serc, ale również muzykalność i wrażliwość na piękno przyrody! Uwielbiam spacerować po bieszczadzkich lasach, skąd pochodzę 🙂 Chętnie nawiążę z Tobą bliższą korespondencję! Z Panem Bogiem!

   
 • Szymonie, może uda mi się wysłać Tobie list, jednak wolałabym prywatnie, gdyż nie chcę brać udziału w programie. Pojawiłeś się w moim życiu, właśnie wtedy, kiedy prosiłam Boga, by wskazał mi dalszą drogę mojego życia… Chciałabym byś się odezwał, jeśli poczujesz, że to może być Wolą Pana

   
 • obyś się dostał do programu bo widać że szukasz poważnego związku. Życzę całym sercem abyś taką wyjątkową dziewczynę z podobnymi wartościami znalazł. Pozdrawiam

   
 • Witaj.
  Cieszę się, że jesteś człowiekiem wiary, że na Bogu pragniesz oprzeć swoje życie. To piękne świadectwo. Ja wyobrażam sobie małżeństwa jako drogę do świętości- budowanie relacji opartej na Bogu. Nie jest to chwytliwy ideał, ale wzórem może być para:św.Joanna Beretta- Molla i Piotr Molla (cudowne małżeństwo).
  Niech Bóg Cię błogosławi i prowadzi przez życie, wszelkiej pomyślności.

   
 • Dziękuję za piękne świadectwo pięknego życia. Słuchając tego, co mówiłeś przed kamerami pomyślałam, że naprawdę warto robić to, co się kocha, być tam, gdzie czujemy się najlepiej, mówić głośno o rzeczach, które są najważniejsze bez względu na to, co myślą i mówią inni. Ja też staram się być posłuszną Bogu i szukam Go w Jego stworzeniach ( to drugie akurat nie jest specjalnie trudne, bo, jak pisał o Bogu Jan z Czarnolasu- ,, wszędy pełno Ciebie”). Podobnie jak Ty prowdzę z rodzicami i bratem gospodarstwo, podobnie jak Tobie również mnie zapierają dech w piersiach te wszystkie cuda, które mamy na wyciągnięcie ręki. Nie zgłoszę się do programu z kilku powodów, ale dzięki temu, że Ty się do niego zgłosiłeś, odżyła we mnie nadzieja, że Bóg postawi na mojej drodze kogoś, komu będę mogła bez lęku ofiarować całe moje życie. Bo jak widać na Twoim przykładzie tacy ludzie wcale nie wyginęli jak dinozaury. Dziękuję za tę lekcję i obiecuję pamiętać o Tobie przed Bogiem.

   
  • Zobaczyłam w tym programie FARYZEUSZA xxi wieku.Rączki składa,zwierzęta uwielbia tylko nie dopowiedział,że skazywać je na ból i cierpienie.Obejrzyj sobie zakłamany cwaniku na tvn uwagę pt.,,Tak wygląda droga do piekła” i wy naiwne co do niego piszecie też polecam obejrzeć i życzę ”smacznego” całej tej zakłamanej rodzince o wartościach pt. JAK NAJWYŻSZA CENA ZA ŻYWCA.

    
 • Witam,
  Cieszę się że są osoby które mówią otwarcie o swojej postawie duchowej i moralnej w telewizji, i rozpowszechniają informacje o RCS. Powodzenia – serdecznie pozdrawiam

   
 • Ania.K . Czesc Szymon.Ciesze sie ze moge cie poznac.uwazam ze wiara to podstawa.Najwazniejsza jest Milosc. To ona przetrwa wszystko.pozdrawiam.

   
 • Kochająca życie

  Witam.
  Bardzo się cieszę, że są jeszcze tacy ludzie z Takimi wartościami podobnymi do moich.
  Jeśli chcesz mnie poznać odezwij się.
  Pozdrawiam serdecznie).

   
 • Witam oglądałam twój profil bardzo mi się spodobał dlatego że nie wstydzisz się mówić o swoich uczuciach i wierz. Nie udajesz kogoś innego jesteś szczery . Moje zdanie jest takie że jest to postawą do budowania związku. Pozdrawiam

   
 • Szymonie, ująłeś mnie. Wzruszyłam się… Również należę do RCS i wyznaję takie wartości jak Ty 🙂 Mieć takiego chłopaka to byłby skarb. Pozdrawiam 🙂

   
 • Witam. Bardzo się cieszę, że są jeszcze tacy ludzie z Takimi wartościami podobnymi do moich. Jeśli chcesz mnie poznać odezwij się.Pozdrawiam ciepło:-)

   

Zostaw komentarz