Eugeniusz 75 lat woj. mazowieckie Rolnik Szuka Żony

Eugeniusz 75 lat woj. mazowieckie

Eugeniusz to dojrzały mężczyzna aktywność i uśmiech to jego przepis na życie. Jest po rozwodzie. Ma 15 hektarowe gospodarstwo rolne. Hoduje zboże, kukurydzę, pszenicę i po części owce. Eugeniusz jest bardzo eleganckim mężczyzną swój wigor zawdzięcza dobremu odżywaniu i sportu. Jak mówi, przede wszystkim trzeba czuć życie. Jest szczęśliwy ma już dwóch synów, jest zdrowy więc nie narzeka, ale brakuje mu jednak kogoś.

W kobiecie jest ważny nie tylko wygląd ale i sposób bycia, wiedza na różne tematy. Sam Eugeniusz lubi przyrodę, zwierzęta, podróże, dobrą muzykę i zabawę. Jego wybranka powinna być uczciwa, zadbana, naturalna, serdeczna i oddana drugiej osobie, dobrze jeśli byłaby “elastyczna”. Od siebie może zaproponować spacery, wycieczki, humor i uśmiech na co dzień. Chciałby pomimo tego wieku przeżyć z drugą osoba jeszcze dużo dobrego.

 

 

Komentarzy

 • matko broń kobiety przed takim Irysem , zarozumiały i chwalipięta, on nie szukał nikogo , chciał zabłysąć… wójt , społecznik … i coś tam jeszcze ..pierdu pierdu . Szkoda dla niego jakiejkolwiek kobiety. Niech się sam ugotuje w swojej pysze…. ZAL

   
 • Panie Eugieniuszu wybrał Pan przemiłą kobietę Panią Lilianę która by oworzyła przed Panem serce oraz odrzucił Pan ją z programu rolnik szuka żony. Szkoda że mugł spędzić resztę życia nie udało się Panu drugiej połówki trudno.

   
 • Czepiacie się tego Pana trochę bezpodstawnie. Poszedł do programu, bo tak chciał. Wyboru dokonał fatalnego, więc się wycofał. Moim zdaniem, najlepszą kandydatką była Pani Krystyna, kobieta fajna, operatywna i, choć najstarsza, najlepiej wyglądała.
  Wybranka – tapir jak z PRL, brwi cyrklem rysowane, sernik na powitanie faceta, który przejechał autobusem pół Polski zamiast porządnego obiadu i ława przysięgłych/oceniaczy. Poza tym, chyba coś ta Pani pokombinowała z PESELEM 😛

   
 • Eugeniusz to podstarzały Adonis w dodatku chory na megalomanię. Liczy się tylko ON, tylko ON musi być zawsze w centrum zainteresowania. Drogi Panie, pora się obudzić i spojrzeć na siebie ale z rozsądkiem, a przede wszystkim – przestać filozofować, bo jest Pan żenujący w swoich wypowiedziach i zachowaniu.

   
 • Eugeniusz ośmieszył się na stare lat.Wybrał eleganką kobietę i wystraszył się.Po co zapisał się do programu?Ja też nie jestem młoda,ale nie chciałabym takiego dz…a.Mówi,że ma czyste serduszko,że nic nie obiecywał.Poprostu chciał zabłysnąć w telewizji.!!!!

   
 • Niech Pan szuka i się nie zastanawia bo czas ucieka WIECZNOŚĆ CZEKA. ! PRZEBIERA I SAM NIE WIE CZEGO CHCE? A może zejść się ze swoją małżonką ? pozdrawiam.

   
 • Jestem napaloną kobietą. Lubie kaczki. Lubie matematykę i biologię. Lubie latać o północy po dachu. Oranie pola to moje hobby. Uciekam przed Kura mi. Uwielbiam dojić świnie. Pozdrawiam.

   
 • Litości Panie ex-wójcie że też na stare lata chce się Pan tak ośmieszać. Szczerze współczuje kobiecie którą nie daj boże Pan wybierze. Takiego męża i takiej rodzinki jak Pańska nikomu nie życzę . Szczęśliwa Pańska była żona że się od Pana wiele lat temu uwolniła, szkoda że nie pamiętał Pan wówczas o swoim obowiązku wobec niej i dzieci!!!

   
 • Panie Eugeniuszu – życzę znalezienia drugiej połówki pomarańczy – w Programie Rolnik Szuka Żony. Z poważaniem Lilianna

   
 • Znejdzie mnie, bo JA CZEKAM NA TAKIEGO DOJRZAŁĘGO I PRZYSTOJNEGO MĘŻCZYZNĘ ♥. cHCIAŁABYM cIĘ POZNAĆ UKOCHANY POZA ŚWIATEM MEDIALNYM ♥

   

Zostaw komentarz