Uczestnicy 2024 - sezon 11 - Wizytówki

Dominik 25 lat z Rolnik Szuka Żony 2024

25-letni Dominik z Opolszczyzny, dumny właściciel niebieskich oczu i wysoki na 183 cm, razem z ojczymem zarządza nowoczesnym gospodarstwem, gdzie pasją i pracą jest hodowla bydła i trzody chlewnej. Poza rolnictwem, Dominik ma jeszcze inną pasję – autodetailing, czyli doprowadzanie samochodów do stanu idealnego, a także zajmuje się różnorodnymi pracami mechanicznymi i metalowymi. Mimo zainteresowań technicznych, serce Dominika bije najmocniej dla rolnictwa, dlatego oczekuje, że jego partnerka zrozumie i wesprze tę pasję. W zamian, obiecuje pełne wsparcie w rozwijaniu jej zainteresowań i kariery.

Dominik marzy o spotkaniu kobiety zbliżonej wiekiem, niepalącej, najlepiej z długimi włosami, która jest zarówno miła, jak i gotowa wyrażać swoje zdanie. Przekonany jest, że fundamentem trwałej relacji jest wzajemne zrozumienie i gotowość do kompromisu. Wierzy też, że najlepsze randki to te, które mogą odbyć się w każdych warunkach, nawet podczas pracy w polu, bo prawdziwa bliskość nie zależy od miejsca, ale od towarzystwa.

Jeśli uważasz, że pasujesz do opisu i nie chcesz przegapić szansy na spotkanie z Dominikiem, nie czekaj. Wyślij list pod adres: Skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd Pocztowy 121 z dopiskiem „Dominik”. Nie zapomnij również o wypełnieniu formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem.

Zostaw komentarz