Uczestnicy 2024 - sezon 11 - Wizytówki

Sebastian 44 lata z Rolnik Szuka Żony 2024

Sebastian, 44-letni zarządca gospodarstwa rolnego na Pomorzu, jest pasjonatem ziemi, na której pracuje. Mając 22 lata, przejął odpowiedzialność za rodzinną farmę po śmierci ojca, co skierowało go na drogę, gdzie praca stała się centrum jego życia. Dziś skupia się na uprawie pszenicy, rzepaku i kukurydzy, wykazując się przy tym perfekcjonizmem i zamiłowaniem do porządku. Ceni sobie chwile spędzone na odkrywaniu uroków Polski za kierownicą samochodu oraz na oglądaniu rodzimych filmów. Sebastian jest człowiekiem rodzinnym, otoczonym wsparciem ze strony matki i siostry, i choć jest sumienny oraz pracowity, pragnie znaleźć miłość, by móc założyć własną rodzinę.

Przeszłość pokazała mu, że nie każdy potrafi odnaleźć się w wiejskim życiu – jego poprzedni związek zakończył się, ponieważ partnerka nie była w stanie wyobrazić sobie życia na wsi. Decyzja o udziale w programie wynika z głębokiej nadziei Sebastiana na znalezienie towarzyszki życia, która podzielałaby jego wartości. Marzy o zbudowaniu trwałego związku, opartego na zaufaniu, szczerości i wzajemnym szacunku. Sebastian jest otwarty na nowe znajomości, nie wykluczając nikogo i z niecierpliwością oczekuje na listy od osób, które podzielają jego pragnienie budowania szczęśliwej przyszłości.

Jeśli Sebastian przyciągnął Twoją uwagę i jesteś gotowa na nowy rozdział pełen miłości, nie wahaj się odpowiedzieć na jego apel. Wypełnienie dostępnego formularza zgłoszeniowego oraz wysłanie listu ze zdjęciem na adres: Skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd pocztowy 121 z dopiskiem „Sebastian” może być pierwszym krokiem ku wspólnej przyszłości.

Zostaw komentarz