Uczestnicy 2024 - sezon 11 - Wizytówki

Marcin 37 lat z Rolnik Szuka Żony 2024

Marcin, 37-letni właściciel gospodarstwa sadowniczego na terenie Mazowsza, jest związany z ziemią, która od wielu pokoleń pozostaje w rękach jego rodziny. Oddany tradycji i dziedzictwu przodków, Marcin nie wyobraża sobie innej drogi życiowej i pragnie, by jego przyszła partnerka podzielała z nim ten sposób życia. Jego charakter cechuje konkretność, dyscyplina i odpowiedzialność, lecz równie silnie jest obecna w nim wrażliwość i gotowość do dzielenia się uczuciami. Po sześciu latach życia w samotności, po dwóch znaczących związkach, Marcin wie, że klucz do trwałej relacji leży w otwartej komunikacji, szczególnie w momentach kryzysowych.

Wizja idealnej partnerki w jego głowie to szczupła brunetka z długimi włosami, mająca dobroć w sercu. Jednak Marcin jest świadomy, że miłość nie zna szablonów i jest otwarty na osobę, która może nie pasować do tego pierwszego obrazu. Mając 175 cm wzrostu, najbardziej ceni w sobie determinację w dążeniu do wyznaczonych celów. Chociaż jego pasje to piłka nożna, skoki narciarskie i siatkówka, to jednak przyznaje, że większość czasu pochłania go praca, będąca dla niego nie tylko obowiązkiem, ale i sposobem na zmagania z samotnością.

 

Marcin uważa, że otwarta komunikacja jest fundamentem każdej udanej relacji. Od dłuższego czasu poszukuje kogoś, z kim mógłby podzielić swoje życie, bazując właśnie na tej zasadzie. Może oglądając to, właśnie Ty jesteś osobą, której Marcin szuka? Nie przegap tej szansy. Aby to sprawdzić, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem i wysłać list wraz ze zdjęciem na adres: Skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd pocztowy 121, z dopiskiem „Marcin”.

Zostaw komentarz