Uczestnicy 2024 - sezon 11 - Wizytówki

Beata 35 lat z Rolnik Szuka Żony 2024

Beata, od najmłodszych lat pełna nieokiełznanej energii, kierowała swoją pasję najpierw w stronę sportu i sztuk walki. Obecnie, jej serce bije najsilniej dla motocykli, gdzie nie tylko rywalizuje w zawodach, ale też angażuje się w działalność charytatywną i wolontariat. Jest właścicielką gospodarstwa sadowniczego na peryferiach miasta, gdzie tradycja uprawy ziemi jest kontynuowana od pokoleń, a pomocną dłoń podaje jej siostra, skupiając się na handlu owocami. Ich sad obfituje w różnorodne owoce, od jabłoni po morele.

Profesjonalnie Beata zajmuje się fizjoterapią, pracując z pacjentami w przychodniach i szpitalach, gdzie pomaga osobom po urazach. Charakteryzuje się bezpośredniością i szczerością. Choć poważny związek to jeszcze nieodkryty rozdział w jej życiu, Beata jest gotowa na zmiany. W relacjach z ludźmi ceni sobie otwartość, inteligencję, a przede wszystkim brak zaborczości, zazdrości, palenia papierosów i cwaniactwa.

Przyjaciele już od dłuższego czasu zachęcali ją do zgłoszenia się do programu, co w tym roku stało się faktem. Beata, z jej odwagą, wielkim sercem i wytrwałością w dążeniu do celów, jest gotowa na nowe wyzwania.

Jeżeli czujesz, że to właśnie Ty możesz dopełnić Beatę i razem stworzyć doskonały związek, nie przegap tej szansy. Skorzystaj z okazji i wyślij list z fotografiami pod adres: Skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd pocztowy 121 z dopiskiem „Beata”. Nie zapomnij również o wypełnieniu formularza zgłoszeniowego dostępnego online.

Zostaw komentarz