Aktualności Odcinki online 2023 sezon 10

Odcinek 7 sezon 10

W nadchodzącym, siódmym odcinku „Rolnik Szuka Żony”, gospodarstwa wypełniają się jasnym światłem wschodzącego słońca, zapowiadając kolejny dzień pełen niespodzianek i emocji. W niektórych miejscach na wsi uczestnicy już odczują brak pewnych osób, gdyż skład uczestników został okrojony po trudnych decyzjach poprzedniego dnia.

Nasze rolniczki i rolnicy przygotowują się do indywidualnych randek. To wyjątkowa okazja do spędzenia czasu tylko we dwoje, bez świadków, w malowniczych zakątkach gospodarstwa. Te chwile dadzą możliwość na głębsze rozmowy o przeszłości, marzeniach i planach na przyszłość. Uczestnicy będą dzielić się swoimi doświadczeniami z przeszłych związków, a niektóre z tych historii mogą być zaskakujące. Czy wszyscy są szczerymi wobec siebie i widzów? Czy ktoś skrywa tajemnice, które mogą wpłynąć na dalszy przebieg programu?

W miarę zbliżania się do końca dnia, kolejne trudne decyzje czekają na uczestników. Niektórzy będą musieli podjąć decyzję o pozostaniu na gospodarstwie lub opuszczeniu programu, co z pewnością będzie wiązać się z łzami i emocjami.

Nie przegapcie siódmego odcinka, który obfituje w wiele niespodzianek, głębokie rozmowy i momenty pełne wzruszeń.

źródło: facebook.com/rolnikszukazony

Oglądajcie ODCINEK 7 – Rolnik Szuka Żony ONLINE lub 05.11.2023 w TVP 1 o godz. 21:15.

 

Odcinek 7 sezon 10 Rolnik Szuka Żony

Zostaw komentarz