Aktualności Odcinki online 2023 sezon 10

Odcinek 8 sezon 10

W poprzednim odcinku „Rolnik szuka żony” emocje sięgnęły zenitu. Waldemar pożegnał Annę, która nie kryła swojego rozczarowania, zwracając uwagę na preferencje Waldemara i jego rodzinne oczekiwania. Artur, z kolei, musiał dokonać trudnego wyboru między Sarą a Aleksandrą, z czym wiązały się rozmowy o przyszłości i możliwości przeprowadzki na wieś. Agnieszka pożegnała Mateusza, dając do zrozumienia, że nie czuje głębszego połączenia, a Dariusz zainicjował bliższy kontakt z Nicolą, sugerując, że jego wybór jest już przesądzony.

W 8. odcinku uczestnicy będą kontynuować swoje poszukiwania, ale tym razem z pomocą najbliższych. Rodzina i przyjaciele przybędą, by doradzić i podpowiedzieć, co może być kluczowe w ostatecznych decyzjach. Czy rady najbliższych pomogą uczestnikom w wyborze partnera?

Romantyczne randki nie ustąpią miejsca – od jazdy konnej, która pozwoli uczestnikom lepiej się poznać w działaniu, po lekcje tańca, gdzie rytm muzyki i bliskość mogą rozpalić nowe iskry. Ale nie zabraknie również trudnych rozmów, gdzie uczestnicy będą musieli zmierzyć się z własnymi uczuciami i obawami dotyczącymi przyszłości.

Kto zdecyduje się na życie na wsi? Kto będzie gotowy na zmiany, które niesie ze sobą miłość? A kto jeszcze nie jest pewny swoich uczuć? Przekonamy się w kolejnym 8. odcinku „Rolnik szuka żony”.

źródło: facebook.com/rolnikszukazony

OODCINEK 8 – Rolnik Szuka Żony 2023 do obejrzenia ONLINE lub 12.11.2023 w TVP 1 o godz. 21:15.

 

Odcinek 8 sezon 10 Rolnik Szuka Żony

Zostaw komentarz