Zgłoszenia do Rolnik Szuka Żony 10 edycja 2023

Jak zgłosić się do nowej edycji programu Rolnik Szuka Żony 10

Możesz to zrobić już teraz.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a poznaniem jednego z uczestników, poniżej znajdziesz informacje o tym, jak zgłosić się do programu i nawiązać kontakt z wybranym rolnikiem.

Jeśli czytając wizytówkę uczestnika poczułeś/-aś, że to właśnie z tą osobą chciałbyś/-abyś spróbować swojego szczęścia, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Napisz list do wybranej osoby. W liście opowiedz o sobie, swoich zainteresowaniach, wartościach i o tym, dlaczego akurat ten rolnik przyciągnął Twoją uwagę. Pamiętaj, że to Twoja szansa na pokazanie swojej osobowości i wywołanie zainteresowania rolnika.
  2. Wyślij list na adres: Skrytka Pocztowa 67 02-741 Warszawa UP 121

Ważne: Na kopercie koniecznie umieść dopisek z imieniem wybranego uczestnika, np. „Adam B.”, „Agnieszka” czy „Dariusz”. Dzięki temu Twój list trafi do odpowiedniego rolnika.

  1. Wejdź na stronę: https://bit.ly/rolnikszukazony10 i wypełnij formularz zgłoszeniowy. W formularzu podaj swoje dane kontaktowe oraz informacje o tym, do którego uczestnika kierujesz swoje zgłoszenie. Upewnij się, że wprowadzone dane są poprawne, była możliwość skontaktowania się z Tobą skontaktować w razie potrzeby.

Wszystkie wizytówki uczestników edycji 10. znajdziecie na https://rolnik-szuka-zony.pl/uczestnicy-2023-sezon-10/

Zachęcamy do zgłaszania się do programu „Rolnik Szuka Żony 10” i życzymy powodzenia w nawiązaniu znajomości z uczestnikami 10. edycji!