Uczestnicy 2024 - sezon 11 - Wizytówki

Wiktoria 23 lata z Rolnik Szuka Żony 2024

Wiktoria, energiczna 23-latka z malowniczego Pomorza, poszukuje towarzysza życia, który jest równie rodzinny, ciepły i gotowy do niesienia wsparcia. Preferuje partnera z błyskotliwym uśmiechem, który ceni humor, pewność siebie oraz aktywne spędzanie czasu. Choć bliskość z naturą rolniczą jest pożądana, najważniejsze dla niej są wspólne wartości i pasje. Zarządzając wspólnie z rodzicami farmą o powierzchni 25 hektarów, rolnictwo dla Wiktorii to zarówno profesja, jak i życiowa pasja, potwierdzona dyplomem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. To szczęśliwa właścicielka ciemnych oczu i włosów, która z pasją podchodzi do życia, kocha interakcje społeczne, rower i fotografię, często dzieląc się swoimi przeżyciami online.

Dla mężczyzny marzeń Wiktorii ważne są dojrzałość, gotowość na zbudowanie trwałej relacji pełnej zrozumienia i radości z dzielonych sukcesów. Jeżeli czujesz, że te słowa do Ciebie przemawiają i jesteś gotów na wspólne życie pełne miłości i wzajemnego wsparcia, nie zwlekaj.

Aby spróbować swojego szczęścia i dać szansę przyszłości z Wiktorią, zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Wystarczy wysłać list pod adres skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, Urząd Pocztowy 121 z dopiskiem „Wiktoria”. Nie zapomnij dołączyć do niego wypełnionego formularza dostępnego pod linkiem: https://bit.ly/Napiszlist. Ta decyzja może być początkiem czegoś wyjątkowego.

 

Zostaw komentarz