Uczestnicy 2023 - sezon 10

Waldemar z Rolnik szuka żony 10 sezon 2023

Waldemar z Rolnik szuka żony 10 sezon 2023 Rolnik Szuka Żony

Waldemar, 41-latek z Kujaw, zwany przez przyjaciół „Waldi”, to wysoki (184 cm) mężczyzna o piwnych oczach i wadze 83 kg. Posiada wykształcenie z zakresu turystyki i hotelarstwa, jednak z zamiłowania i zawodu jest rolnikiem. Jest dumny z bycia ojcem 7-letniego Darka, który jest dla niego najważniejszą osobą na świecie. Niestety, małżeństwo z matką Darka nie przetrwało próby czasu, a Waldemar od trzech lat prowadzi samotne życie.

Waldemar jest miłośnikiem kina, muzyki i tańca. Pasjonuje się podróżami zarówno dalekimi, jak i bliższymi, a także gry w darta, kręgle i aktywne spędzanie czasu. W programie poszukuje osoby, z którą mógłby dzielić swoje życie, radości, smutki, obowiązki oraz wolny czas. Kogoś, kto odpowiadałby lojalnością na lojalność, szczerością na szczerość, z którym mógłby wspólnie budować szczęście.

Waldemar nie ma konkretnych preferencji co do wyglądu, choć nie ukrywa, że ma znaczenie. Nie wyobraża sobie związku bez wzajemnej chemii. Nie zaakceptowałby nałogu palenia papierosów, arogancji czy nadmiernej impulsywności u swojej wybranki. Ważne będzie również jej podejście do jego syna, Darka.

Jeśli zainteresował Cię Waldemar, nie czekaj! Wyślij list na adres:

Skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121

z dopiskiem „Waldemar” oraz wypełnij formularz dostępny pod linkiem: https://bit.ly/rolnikszukazony10


źródło: https://www.facebook.com/rolnikszukazony/

Zostaw komentarz