Aktualności

Uczestnicy drugiej edycji

Uczestnicy drugiej edycji Rolnik Szuka Żony

Mamy już oficjalne informacje o całej piątce uczestników którzy wystąpią za kilka tygodni w drugiej edycji Rolnik Szuka Żony 2. Jak spodziewaliśmy się wystąpi w niej jedyna jak dotychczas kobieta. Poznajcie piątkę bohaterów z którymi przyjdzie nam obcować w niedzielne wieczory już od 6 Września:

Rafał – z woj. Lubuskiego ma 27 lat i uchodzi za najprzystojniejszego uczestnika programu. Młody energiczny i bardzo umuzykalniony. Czy znajdzie tę jedyną wśród tylu wiernych fanek?

Ania 36 lat – Łódzkie. Chyba najbardziej rozpoznawana uczestniczka programu jeszcze przed jego rozpoczęciem. O tym, że w drugim sezonie wystąpi kobieta mówiono już od marca. Teraz te plotki potwierdziły się, a my będziemy z niecierpliwością śledzić losy Anny i kibicować jej w trafnym wyborze kandydata na męża.

anna

Eugeniusz z województwa Mazowieckiego ma 75 lat i jest najstarszym uczestnikiem programu. Mimo to jego energia i zapał do życia budzi podziw nie tylko wśród rówieśników. Eugeniusz jest po rozwodzie ale nie poddaje się i nadal szuka szczęścia w miłości. Czy znajdzie ją w tym programie?

eugeniusz

Robert 32 lata z woj. Mazowieckiego jest ustatkowanym przystojnym mężczyzną który wie co chce w życiu robić. Prowadząc bardzo wielkie gospodarstwo ma czas na swoje hobby którym jest pomaganie innym jako ochotniczy strażak. Jeszcze nie znalazł tej jedynej, miejmy nadzieje, że stanie się to właśnie w Rolnik Szuka Żony 2.

robert

Grzegorz ma 29 lat i mieszka w woj. dolnośląskim. Zasilając grono pięciu szczęśliwców którzy wezmą udział w drugim sezonie Rolnik Szuka Żony będzie szukał kobiety tradycjonalistki. Która sprosta jego wymaganiom? Mamy nadzieję, że nie podzieli losów Grześka z pierwszej edycji programu.

grzesiek

 

Jak już wiadomo pierwszy odcinek drugiej edycji Rolnik Szuka Żony wystartuje w niedzielny wieczór 6 Września br. My nie możemy się już doczekać jak poradzą sobie nowi bohaterzy najpopularniejszego programu rozrywkowego w Polsce.

fot. materiał prasowy

1 komentarz

  • Najbardziej kibicuje Robertowi, wydaje mi się iż wraz z P. Eugeniuszem wiedzą jaki jest sens tego programu. Reszta w mojej ocenie powinna trafić do Rolnik szuka sławy. Nie dziwię się iż Robert postanowił wystąpić w programie. Mieszkam na wsi i wiem, że w dzisiejszych czasach dziewczynom nie chce się pracować duże gospodarstwo a tym bardziej nastawienie się na krowy mleczne dziewczyny przeraża mimo mechanizacji trzeba włożyć pracę ludzkich rąk. Trzymam za Ciebie kciuki obyś znalazł tą jedyną prawdziwą miłość, która będzie się spełniać na wsi. Na pierwszy rzut oka widać iż jesteś ustatkowanym wartościowym człowiekiem nie wstydzącym się mówić gwarom nawet przed kamerami. Strzelam że jesteś pewnie z pogranicza mazowieckiego i mazur bo mówisz jak moja koleżanka z tamtych stron. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

     

Zostaw komentarz