Rolnik Szuka Żony Program telewizyjny TVP
  • Rolnik Szuka Żony
  • Uczestnicy 2025
  • Odcinki ONLINE
  • Kiedy powtórki
  • Zgłoszenia Rolnik Szuka Żony 12 (2025)
  • Blog

Tag - marta z rolnik szuka żony nazwisko

odcinek 9 sezon 9 edycja 2022
Aktualności • Odcinki online 2022 sezon 9

Odcinek 9 sezon 9

Odcinek 8 sezon 9 Rolnik Szuka Żony
Aktualności • Odcinki online 2022 sezon 9

Odcinek 8 sezon 9

AKTUALNOŚCI

  • Justyna z Rolnik szuka żony 13: Profil, Wiek, Gospodarstwo [Wizytówka 2026] Rolnik Szuka Żony
    Justyna z Rolnik szuka żony 13: Profil, Wiek...
  • Piotr z Rolnik szuka żony 13: Profil, Wiek, Gospodarstwo [Wizytówka 2026] Rolnik Szuka Żony
    Piotr z Rolnik szuka żony 13: Profil, Wiek...
  • Karol z Rolnik szuka żony 13: Profil, Wiek, Gospodarstwo [Wizytówka 2026] Rolnik Szuka Żony
    Karol z Rolnik szuka żony 13: Profil, Wiek...
  • Dawid z Rolnik szuka żony 13: Profil, Wiek, Gospodarstwo [Wizytówka 2026] Rolnik Szuka Żony
    Dawid z Rolnik szuka żony 13: Profil, Wiek...
  • Wiktor z Rolnik szuka żony 13: Profil, Wiek, Gospodarstwo [Wizytówka 2026] Rolnik Szuka Żony
    Wiktor z Rolnik szuka żony 13: Profil, Wiek...

POPULARNE

  • Jak zredukować emisję CO2 w gospodarstwie rolnym
  • Przyszłość maszyn elektrycznych w rolnictwie
  • Odcinek 10 sezon 11 Rolnik Szuka Żony 2024
  • Kim jest Patrycja – kandydatka i faworytka Sebastiana z RSŻ 11.
  • Jadwiga Warszawa
  • Justyna z Rolnik szuka żony 13: Profil, Wiek, Gospodarstwo [Wizytówka 2026]
  • Odcinek 12 finał sezon 6 – Rolnik Szuka Żony
  • Odcinek 10 sezon 9
  • Łukasz – 35 lat
  • Agnieszka i Szymon zaręczeni. Kolejna para z Rolnik Szuka Żony

BLOG RELACJE – ZWIĄZKI

  • Co „Rolnik szuka żony” uczy o relacjach i równowadze między pracą a życiem prywatnym Rolnik Szuka Żony
    Co „Rolnik szuka żony” uczy o relacjach i równowadze...
  • Rolnicza codzienność – ziemia, rytm pracy i chwila ciszy między zagonami Rolnik Szuka Żony
    Rolnicza codzienność – ziemia, rytm pracy i chwila...
  • Jaki prezent dla rolnika? Sprawdzone pomysły, które wywołają uśmiech Rolnik Szuka Żony
    Jaki prezent dla rolnika? Sprawdzone pomysły, które...
  • Miłość w czasach pieluch – jak narodziny dziecka zmieniają relacje w rodzinie Rolnik Szuka Żony
    Miłość w czasach pieluch – jak narodziny dziecka...
  • Czy można przestać kochać? Psychologia miłości i relacji Rolnik Szuka Żony
    Czy można przestać kochać? Psychologia miłości i...

BLOG ROLNICZY

  • UTV, SSV, buggy i quad – czym różnią się te pojazdy terenowe? Rolnik Szuka Żony
    UTV, SSV, buggy i quad – czym różnią się te pojazdy...
  • Top 5 innowacyjnych rozwiązań w pojazdach rolniczych i ich zastosowanie Rolnik Szuka Żony
    Top 5 innowacyjnych rozwiązań w pojazdach rolniczych...
  • Inwentaryzacje drzew – kiedy są wymagane i dlaczego warto je wykonać Rolnik Szuka Żony
    Inwentaryzacje drzew – kiedy są wymagane i dlaczego...
  • Atrakcyjne cenowo szaty liturgiczne – jak znaleźć balans cen–jakość? Rolnik Szuka Żony
    Atrakcyjne cenowo szaty liturgiczne – jak znaleźć...
  • Jak zabezpieczyć gospodarstwo rolne przed ślubem? Poradnik intercyzy dla rolników szukających miłości Rolnik Szuka Żony
    Jak zabezpieczyć gospodarstwo rolne przed ślubem...

Najnowsze komentarze

  • Marek - Ania woj. Łódzkie
  • Marek - Ania woj. Łódzkie
  • Jarek - Anna 36 lat woj. łódzkie
  • KuraDomowa - Oglądaj premierowy odcinek zero Rolnik szuka żony 2025
  • NiegrzecznyKot - Oglądaj premierowy odcinek zero Rolnik szuka żony 2025

Uczestnicy

  • Uczestnicy 2024 – sezon 11
  • Uczestnicy 2023 – sezon 10
  • Uczestnicy 2022 – sezon 9
  • Uczestnicy 2021 – sezon 8
  • Uczestnicy 2020 – sezon 7
  • Uczestnicy 2019 – sezon 6
  • Uczestnicy 2018 sezon 5
  • Uczestnicy 2017 sezon 4
  • Uczestnicy 2016 sezon 3

Uczestnicy 2017 – sezon 4

  • Małgorzata 27 lat
  • Karol 33 lata
  • Piotr 38 lat
  • Zbigniew 42 lata
  • Mikołaj 72 lata

Uczestnicy 2016 – sezon 3

  • Monika 31 lat (Obora)
    • -Kandydaci Moniki
  • Łukasz 31 lat (Mlewo)
    • Kandydatki Łukasza
  • Marek 44 lata (Knopin)
    • -Kandydatki Marka
  • Szymon 29 lat (Kierzkowo)
    • Kandydatki Szymona
  • Zbigniew 57 lat (Krowica)
    • -Kandydatki Zbigniewa

Uczestnicy 2015 – sezon 2

  • Anna 36 lat woj. łódzkie
    • Kandydaci Anny
  • Rafał 27 woj. lubuskie
  • Robert 32 lata woj. mazowieckie
    • Kandydatki Roberta
  • Grzegorz 49 lat woj. łódzkie
    • Kandydatki Grzegorza
  • Eugeniusz 75 lat woj. mazowieckie
    • Kandydatki Eugeniusza

Uczestnicy sezon 1

  • Wszystkie śluby i małżeństwa z programu Rolnik Szuka Żony - zgadnij ile par jest razem Rolnik Szuka Żony
    Wszystkie śluby i małżeństwa z programu Rolnik Szuka...
  • Paweł – 27 lat Rolnik Szuka Żony
    Paweł – 27 lat
  • Krystian - 21 lat Rolnik Szuka Żony
    Krystian – 21 lat
  • Grzegorz - 33 lata Rolnik Szuka Żony
    Grzegorz – 33 lata
  • Wiesław - 59 lat Rolnik Szuka Żony
    Wiesław – 59 lat

Bądź na bieżąco ZALAJKUJ

ROLNIK SZUKA ŻONY

To pierwszy w Polsce program reality show, w którym uczestniczą prawdziwi rolnicy, których codzienny trud pracy i brak wolnego czasu nie pozwalają im na znalezienie miłości swego życia. Program łamie stereotypy o ludziach mieszkających na wsi jednocześnie wszystko odbywa się w sposób naturalny i niereżyserowany. Program Rolnik Szuka Żony pokochało już setki tysięcy ludzi w Polsce.
  • Aktualności
  • O stronie
  • Jakie są zasady programu Rolnik szuka żony
  • Kontakt
  • Zgłoszenia do Rolnik Szuka Żony 2025 – sezon 12
  • Najnowsze wideo Youtube

Uczestnicy wszystkich sezonów

  • Uczestnicy 2024 – sezon 11
  • Uczestnicy 2023 – sezon 10
  • Uczestnicy 2022 – sezon 9
  • Uczestnicy 2021 – sezon 8
  • Uczestnicy 2020 – sezon 7
  • Uczestnicy 2019 – sezon 6
  • Uczestnicy 2018 sezon 5
  • Uczestnicy 2017 sezon 4
  • Uczestnicy 2016 sezon 3

Copyright © 2016. unofficial blog

  • Kontakt
  • Polityka cookie
  • Polityka prywatności