Aktualności sezon 7 - edycja 2020

Streszczenie / podsumowanie odc. 2 – Rolnik Szuka Żony 7

Streszczenie / podsumowanie odc. 2 - Rolnik Szuka Żony 7 Rolnik Szuka Żony

Odcinek 2 przyniósł wiele wydarzeń, które zainteresowały widzów. Spotkania, poznawanie się i ocena to także czas na pierwsze decyzje. Rolnicy i rolniczka muszą powoli wybrać najlepsze partnerki czy najlepszego partnera. Jest to trudne zadanie, a także wiele dylematów oraz emocji. Jednak uczestnicy programu wiedzą dlaczego trafili właśnie do tego programu.

Pawła zauroczyła 27-letnia Sandra, która napisała do niego ładny list. Marta również była dla niego interesująca. Dawid rozmawiał z Martyną i Natalią, ale nie zaiskrzyło. Zainteresowanie wzbudziła dopiero Magdalena. Czy coś z tego będzie? Czas pokaże,  czy narodzi się uczucie i powstanie związek.

Maciek podoba się dziewczynom

Opalony Maciek ma wiele adoratorek, ale na nim wrażenie zrobiła Ilona. Czy to będzie ta jedyna? Jeszcze za wcześnie, aby o tym mówić. Wielkie emocje po programie wzbudziła natomiast Monika – nauczycielka chemii i matematyki, została zdemaskowana przez fankę programu, która odkryła, że Monika brała już udział w poprzedniej edycji Rolnik Szuka Żony, wystąpiła w odcinku gdzie było spotkanie Seweryna z rodziną i jego znajomymi (siedziała obok Seweryna). Czy rzeczywiście tak było?

Józef to najstarszy uczestnik programu – ma 66 lat. Szuka tej jedynej, wygląd kobiety ma dla niego duże znaczenie. Krótka sukienka i zgrabne nogi są dla niego bardzo ważne. Cztery panie go zainteresowały i planuje zaproponować im dalsze spotkania. Czy spełnią jego oczekiwania? Jeszcze nie wiadomo.

Rolniczka Magdalena szuka miłości

Magdalena poszukuje drugiej połówki. Na razie interesuje ją 30-letni Adam, który ma motocykl, kocha wędkować a także bardzo rozgadany, wielbiciel tatuaży. Inni panowie nie wzbudzili jej aplauzu, ale poczekajmy, to dopiero początek programu. Pojawią się nowe osoby i ciekawe sytuacje.

Były to pierwsze spotkania w tak sporej grupie adoratorek i adoratorów, w następnym odcinku nasi bohaterowie odbędą pierwsze randki a także podejmą pierwsze trudne wybory.

Zostaw komentarz