Aktualności sezon 8 - edycja 2021

Streszczenie odcinka 1. edycji 8 Rolnik Szuka Żony

odcinek 1 sezon 8 streszczenie

Za nami pierwszy odcinek cieszącego się uznaniem widzów programu „Rolnik szuka żony”. Czy któremuś z uczestników serce zabiło już mocniej? Czy wśród dziesiątek, a w niektórym przypadku setek listów jest właśnie ta osoba, która odmieni ich życie na zawsze? Czas przyjrzeć się wyborom, na co bohaterowie zwrócili uwagę przy wyborze, czego oczekują oni sami, a czasem i ich bliscy. Wszystko po to, by od tego momentu zacząć nowe życie, może już we dwoje.

Czas emocji i trudnych wyborów.

Szczęśliwe zakończenia poprzednich edycji, które mieliśmy okazję przypomnieć sobie na początku programu napawają pozytywnymi emocjami. Śluby, zaręczyny, nowi członkowie rodziny… To wszystko stało się udziałem poprzednich uczestników „Rolnika”. Nic więc dziwnego, że te drewniane pudełeczka, zawierające listy osób, które chcą poznać naszych bohaterów, wzbudzają tyle emocji. Wiele razy padło w programie zdanie: „Żeby wśród tych wszystkich listów, znalazł się ten jeden”. I właśnie z taką nadzieją były one otwierane. Chętnych, by ich poznać osobiście było bardzo wielu, padł nawet rekord w ilości otrzymanych listów, należący do Kamili, która dostała ich prawie 500. Dużym zainteresowaniem cieszy się również Stanisław, który może się pochwalić dorobkiem 164 listów. Mieliśmy też okazję być świadkami nietuzinkowych zgłoszeń, m.in.:

  • nagrania filmiku dla uczestniczki
  • piosenki hiphopowej
  • szczerego wyznania na temat utraty wiary

Jakie kryteria były decydujące przy wyborze kandydatów?

Każdy ma swoje priorytety, wybierając osobę, z którą chce spędzić życie. Nie inaczej jest w przypadku bohaterów „Rolnik szuka żony”. Elżbieta dużą wagę przykłada do wieku przyszłego partnera oraz do stanu cywilnego. Kamil chciałby sprawdzić się w roli ojca, a rodzice poradzili mu, by jego wybranka nie była wredna. Krzysztof szuka oparcia, kobiecej ręki i „tej drugiej połówki”. Czy uczestnicy znajdą wśród tych listów prawdziwą miłość? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach

foto: facebook.com/rolnikszukazony/

Zostaw komentarz