Uczestnicy 2019 - edycja 6

Seweryn 28 lat – Słubice

Seweryn ma 28 lat, z zawodu i wykształcenia jest rolnikiem, a od czasu tragicznej śmierci rodziców samotnie pracuje na 70-hektarowym gospodarstwie. Pomimo ogromu pracy, Seweryn jest bardzo zaangażowany w życie wsi i chętnie pomaga innym mieszkańcom. Przez wiele lat grał w piłkę nożną w drugoligowej Polonii Słubice, jednak w 2012 r. – po śmieci ojca – zakończył karierę. Życiowych perturbacji nie przetrwał również jego 8 letni związek.
Nasz bohater ma 177 centymetrów wzrostu i jest mężczyzną spokojnym, wrażliwym, odpornym na przeciwności losu, choć może odrobinę zbyt ufnym. Zmęczony samotnym życiem Seweryn w programie oczekuje przede wszystkim poznania fajnych ludzi, wśród których być może będzie „ta jedyna” – szczera, niezaborcza, pewna siebie i zaradna brunetka o niebieskich oczach, z którą mógłby stworzyć idealny związek i zabierać ją na romantyczne randki nad jeziorem lub na spontaniczną podróż w nieznane.

źródło: facebook.com/Seweryn-z-Rolnik-szuka-żony-6-311865846157159

Komentarzy

  • Trzymam kciuki żebyś dzięki programowi znalazł prawdziwą i szczerą miłość aby twoje życie nabrało kolorów. Patrząc na twoją wizytówkę odrazu dostrzegłam prawdziwego bardzo szczerego faceta który radzi sobie w życiu mimo przeciwności losu. Gdyby mi było dane Cię poznać wybrała bym Ciebie bo jak i Ty tak i ja idę wciąż pod górkę. Razem dali byśmy radę.!

     

Zostaw komentarz