Uczestnicy 2017 sezon edycja 4

Sebastian 31 lat

Sebastian 31 lat Rolnik Szuka Żony
Oceń uczestnika

Sebastian urodził się 1 kwietnia 1986 roku, czyli dokładnie w prima aprilis – może dlatego właśnie jest niepoprawnym optymistą. Pochodzi z województwa kujawsko-pomorskiego, gdzie wraz z rodzicami prowadzi kilkudziesięciohektarowe gospodarstwo.
W wolnych chwilach sprzedaje maszyny rolnicze, majsterkuje i pracuje w swoim ogrodzie. Jedyne czego brakuje mu do szczęścia to miłość. Mężczyzna szuka jej nieugięcie, ale na razie bez większego powodzenia. Mimo to, nie traci nadziei.
Szuka kobiety niższej od siebie (ma 183 centymetry wzrostu), najchętniej blondynki (choć nie będzie się upierał), takiej, do której mógłby mówić wierszem, wysyłać jej kwiaty, zabrać na romantyczną randkę, a także zaprosić na własnoręcznie przyrządzoną kolację. Nie ukrywa też, że choć dokonując pierwszego wyboru będzie się kierował wyglądem, to ostatecznie zdecyduje charakter kandydatki.

źródło: facebook.com/rolnikszukazony

Komentarzy

 • choćby miał miliony to bym go nie chciała tylko kopnąć go w kalendarz bo straszny z niego sztywniak i ubiera się jak ciota i nie pasuje mu czerwony kolor moim skromnym zdaniem

   
  • ty idiotko co ty wypisujesz czy ty znasz w ogóle tych ludzi pokaż jaka ty jesteś piękna zakompleksiona irytująca kretynko.

    
  • Najwyraźniej pani Iwona boi się zadbanych i eleganckich mężczyzn….którzy mają osobowość i poczucie własnej wartości….Chłopcy uciekajcie jak najdalej od takich kobiet ….Powodzenia Panie Sebastianie . Wierzę w Pana intuicję i wyczucie interesowności w tym programie …niektórych pań.

    

Zostaw komentarz