Aktualności

Rolnik szuka żony – nowy serial TVP

Rolnik szuka żony - nowy serial TVP Rolnik Szuka Żony

Rolnik szuka żony” to tytuł nowego reality show, które już jesienią tego roku wyemituje TVP. Czy program okaże się hitem?

Okazuje się, że Telewizja Polska faktycznie tworzy programy misyjne. Już jesienią tego roku TVP wyemituje reality show pt. „Rolnik szuka żony”, w którym stacja pomoże samotnym rolnikom znaleźć partnerkę, a przy okazji obali stereotypy dotyczące polskiej wsi. Odcinek specjalny widzowie zobaczą już 21 maja o godz. 20:25 w TVP1, a całą serię w jesiennej ramówce. 

W pierwszym odcinku widzowie poznają ósemkę bohaterów, czyli jak sama nazwa wskazuje rolników poszukujących wybranki serca. W serii krótkich wizytówek każdy z nich przedstawi swoje pasje, marzenia, plany na życie i – co najważniejsze – wizję wymarzonej partnerki – informuje telewizja. Potem przez miesiąc rolnicy będą czekać na listy od zainteresowanych pań, a z wybranymi kandydatkami spotkają się w kolejnych odcinkach.Program poprowadzi Marta Manowska, dziennikarka, aktorka i podróżniczka. – Ten program to opowieść o poszukiwaniu prawdziwej miłości – antidotum na liczne „miejskie” reality show. Przy okazji mamy też nadzieję obalić kilka stereotypów na temat polskiej wsi i polskiego rolnika – zapowiada jeden z reżyserów programu Konrad Smuga. – Nasi bohaterowie to nowocześni i znający swoją wartość mężczyźni, którzy nie boją się wyzwań i są gotowi odmienić swoje życie. Ich postawa może być zachętą dla innych, że warto walczyć o szczęście – dodaje Anna Więckowska, współtwórca serii.

Zostaw komentarz