Aktualności Odcinki online 2021 sezon 8

Rolnik Szuka Żony 8 – Odcinek Świąteczny 26 grudnia 2021. Kogo odwiedzi Marta

Podobnie jak w poprzednich latach, Marta odwiedzi kilka gospodarstw, żeby spotkać się z uczestnikami tak lubianego przez widzów programu, żeby spędzić z nimi trochę czasu, dowiedzieć się, co u nich słychać, zobaczyć, jak wyglądają ich przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. To magiczny czas, który spędzamy w gronie rodziny, więc i w tej wielkiej rodzinie to szczególne wydarzenie. Co nas czeka w tym niezwykłym odcinku?

Przygotowania do świąt w domu rolników 

Dla fanów tego niezwykle popularnego programu to niebywałe wydarzenie. W drugi dzień świąt o 21.15 wraz z Martą będziemy mogli zagościć w domach kilku par z różnych edycji „Rolnika” i dowiedzieć się, jak dalej potoczyły się ich losy i jak wyglądają ich przygotowania do świąt.

W tym roku odwiedzimy:

·       Roberta i Agnieszkę z 2 edycji

·       Małgorzatę i Pawła z 4 edycji

·       Seweryna z edycji 6 oraz jego narzeczoną Magdę

·       Pawła i Marta z 7 edycji

·       Kamila i Joasię z 8 edycji

·       Krzysztofa i Bogusię z 8 edycji

W każdym domu panują inne zwyczaje, dzięki tym odwiedzinom dowiemy się, jak wyglądają święta u naszych ulubieńców. Kolędy, prezenty, świąteczne potrawy – tego z pewnością nie zabraknie w tym szczególnym odcinku.

Co dalej w życiu rolników.

Świąteczne odwiedziny Marty nie ograniczą się tylko do poznania tradycji i złożeniu życzeń. Dowiemy się również, jak wygląda ich życie po programie, jakie mają przemyślenia odnośnie udziału w nim, ich najpiękniejsze wspomnienia. Będziemy również świadkami relacji ze ślubu Krzysztofa i Bogusi. Święta to piękny czas, pełen niezwykłych wydarzeń, ciepła i radości. 

Premierowy odcinek świąteczny Rolnik Szuka Żony 8 już 26 grudnia 2021 r. w TVP o 21.15 oraz ONLINE

Rolnik Szuka Żony 8 - Odcinek Świąteczny 26 grudnia 2021. Kogo odwiedzi Marta Rolnik Szuka Żony

fot. zrzut z programu TVP

Zostaw komentarz