Uczestnicy 2017 sezon edycja 4

Robert 28 lat

Robert 28 lat Rolnik Szuka Żony
Oceń uczestnika

Robert z Rolnik Szuka Żony 4 – młody (28 letni) Mazur jest rolnikiem, jak i sołtysem. Zdobycie tej funkcji Robert uważa za swój największy (jak dotąd) życiowy sukces, ponieważ oznacza uznanie ze strony ludzi. Mieszka wraz z rodzicami, bratem oraz babcią i wspólnie pracują w rodzinnym gospodarstwie. Jak twierdzi, praca to daje mu dużo satysfakcji, bo nikomu nie podlega i sam sobie jest szefem. W wolnych chwilach zajmuje się wędkarstwem. Lubi też jeździć konno.

 
Jest mężczyzną przedsiębiorczym, pracowitym i bardzo komunikatywnym. Jednak ta otwartość nie ułatwiła jego życia uczuciowego, gdyż jak dotąd zakochiwał się nieczęsto i w niewłaściwych osobach.
Marzy o partnerce wesołej, uczciwej oraz otwartej, takiej, z którą mógłby dzielić trudy i radości wiejskiego życia, a w przyszłości stworzyć rodzinę. Co ważne nie ma, nic przeciwko kobietom „z przeszłością”.
W swoim wyborze Robert kierować się będzie charakterem kandydatki, chociaż uczciwie przyznaje, że jej wygląd nie jest tak zupełnie bez znaczenia. Ze szczególnym uwzględnieniem uśmiechu.

 

facebook.com/rolnikszukazony

Komentarzy

Zostaw komentarz