Aktualności

Poznaliśmy uczestników, jakie są pierwsze wrażenia

Poznaliśmy uczestników, jakie są pierwsze wrażenia Rolnik Szuka Żony

Jesteśmy już po prezentacji wszystkich dziesięciu uczestników drugiej edycji Rolnik Szuka Żony. Każdy z kandydatów uchylił rąbka tajemnicy o swoich zainteresowaniach, wymaganiach w stosunku do przyszłej żony/męża oraz pokazał nam swoje gospodarstwo. Zainteresowanie nowymi bohaterami programu jest bardzo dużo, nie minęło nawet kilka dni a już można stwierdzić kto tak naprawdę ma największe szanse na przejście do kolejnego etapu. Sądząc po komentarzach pojawiających się w sieci dużym zainteresowaniem cieszą się 3 osoby. Dwóch najmłodszych uczestników Rafał (27 lat) i Grzesiek (29 lat) oraz jedyna kobieta w programie Ania (36 lat). Najwięcej kontrowersji wśród internautów wzbudza osoba Rafała, panie cenią go przede wszystkim za wygląd oraz uśmiech, nie brakuje również opinii sugerujących, że znalazł się w programie dla sławy i popularności, co ciekawe Rafałem interesują się również panowie, jeden z internautów napisał:

Ja smie twierdzic iz pan rafal moze byc nieświadomy swojej orientacji … Jezeli tak jest zachecam do kontaktu

Popularność Anny nie powinna dziwić, jest ona jedyną osobą oficjalnie szukającą męża. Panowie cenią ją przede wszystkim za zaradność w życiu, mocny charakter i odwagę. Ania jest również piękną kobietą więc nie brakuje entuzjastów jej urody. Niektórzy piszą, że ma największe „jaja” spośród wszystkich kandydatów.

Kolejną osobą dla której wiele pań zdecyduje się zgłosić do programu jest Grzesiek (młodszy z uczestników – jest dwóch w programie). Grzesiek w opinii innych poza tym, że jest przystojny wyróżnia go ciekawe podejście do życia i stanowczość. Wiele kobiet zauważyło jego inteligencję oraz prawdziwą chęć założenia rodziny. Nie brakuje również podejrzliwych komentarzy:

Przystojny, wykształcony, bogaty (100 hektarów), młody. Ale zastanawiający jest fakt, że tak atrakcyjny mężczyzna szuka żony przez taki program

pisze Natalia.

Zauważalne jest to, że wiele osób, chcących poznać konkretnego uczestnika, jest na tyle nieśmiała, że z góry rezygnuje z wzięcia udziału w programie, przekreślając tym samym szansę spotkania być może tej jednej jedynej miłości swojego życia, dlatego więcej odwagi drogie Panie i Panowie.

 

fot. screen z odcinka Rolnik szuka żony

Komentarzy

 • To ja może zabiorę głos w sprawie tych jaj u kobiety. Ogólnie temat nie jest mi obcy, nie dość, że jestem rolnikiem (w tym dość atrakcyjną kobietą), to wiecznie słyszę, że mam większe jaja niż nie jeden chłop, z którymi pracuję( w sumie sama też tak twierdzę…). Niestety, w moim przypadku uważam to za wadę.Pomijam fakt, że mężczyźni się boją wykazać jakąkolwiek inicjatywę, ale to smutne, że życie zmusza nas do radzenia sobie samej w trudnych sytuacjach. Osobiście wolałabym nie umieć tego co umiem i nie być jaka jestem, jeśli to by oznaczało wsparcie jakiegoś sensownego mężczyzny, który bierze na siebie ciężar dnia codziennego. Od jaj są mężczyźni i tyle. Trzymam kciuki za Anię. Solidarność jajników! 😀

   
 • Życzę powodzenia Pani Rolniczce w poszukiwaniu męża. Jeśli chodzi o Panów to jedynie powyżej 30 roku życia pewnie myślą o poważnym związku.

   
 • Rafał jest bardzo przystojny 🙂
  fajnie że zgłosił się do programu 😛
  oby tylko zgłosiła się odpowiednia kobieta dla niego która go pokocha i będzie mu pomagać a nie poleci tylko na kasę 😀

  pozdrawiam ! 😀 i trzymam kciuki 😛

   

Zostaw komentarz