Aktualności sezon 10 - edycja 2023

Poznaj finałową piątkę bohaterów 10. sezonu

Poznaj finałową piątkę bohaterów 10. sezonu Rolnik Szuka Żony

Bębny biją, serca przyspieszają, a emocje sięgają zenitu! Po miesiącach oczekiwania, tajemnica została wreszcie ujawniona – poznaliśmy finałową piątkę uczestników dziesiątej edycji „Rolnik Szuka Żony”! Wśród nich niezwykłe postacie, które pragną nie tylko pielęgnować swoje gospodarstwa, ale także znaleźć miłość, która zakwitnie na całe życie. Wśród nich aż dwie kobiety gotowe na nowy rozdział w swoim życiu. Zanim jednak zacznie się prawdziwa romantyczna przygoda, poznajmy bliżej naszych bohaterów.

  1. Agnieszka (40 lat): Szczupła szatynka o brązowych oczach, która z pasją prowadzi 17-hektarowe gospodarstwo. Agnieszka jest wielbicielką jazdy konnej, rowerowej i narciarskiej. Choć miała już kilka związków, wciąż szuka prawdziwej miłości. Jej wymarzony partner to wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna w wieku 35-47 lat, z dystansem do siebie i cierpliwością.
  2. Artur (28 lat): Młody rolnik z Mazowsza, który z pasją prowadzi rodzinne gospodarstwo o powierzchni ponad 100 hektarów. Artur to wysoki brunet, który ceni sobie uprzejmość, odpowiedzialność i uczciwość. Marzy o partnerce, która będzie naturalna, wyrozumiała i kreatywna.
  3. Dariusz (27 lat): Rolnik z województwa łódzkiego, specjalizujący się w uprawie wiosennych warzyw. Dariusz to przystojny brunet, który w wolnym czasie oddaje się pasji tenisa stołowego, siatkówki i piłki nożnej. Szuka kobiety, która zaakceptuje go takim, jakim jest i z którą mógłby założyć rodzinę.
  4. Anna (35 lat): Dziennikarka z zamiłowania, rolniczka z wyboru. Anna prowadzi uprawy pomidorów i ogórków w szklarniach oraz zarządza własnym salonem kosmetycznym. Po kilku latach małżeństwa, Anna jest samotna od dwóch lat. Szuka partnera, który da jej poczucie bezpieczeństwa i trwałości.
  5. Waldemar (41 lat): Z Kujaw, nazywany przez przyjaciół „Waldi”, jest dumnym ojcem 7-letniego Darka. Waldemar jest miłośnikiem kina, muzyki i tańca. Choć nie ma konkretnych preferencji co do wyglądu swojej przyszłej partnerki, nie wyobraża sobie związku bez wzajemnej chemii.

Każdy z uczestników programu ma swoją unikalną historię i oczekiwania wobec przyszłego partnera, jakie one są? Zaczniemy poznawać ich już od 17 września 2023.

fot. https://www.facebook.com/rolnikszukazony

Zostaw komentarz