Aktualności

Poznaj finałową 5. uczestników nowej edycji Rolnik Szuka Żony 7

Poznaj finałową 5. uczestników nowej edycji Rolnik Szuka Żony 7 Rolnik Szuka Żony

Już 13 września tego roku na antenie TVP 1 zadebiutuje 7 sezon długo oczekiwanego programu „Rolnik Szuka Żony. Audycja cieszy się ogromną popularnością i uznaniem. Fani z niecierpliwością czekają na rozpoczęcie kolejnej edycji, którą poprowadzi Marta Manowska. Bardzo długo nie było wiadomo, kim będą uczestnicy, gdyż o uczestnictwie miała decydować ilość listów wysłana do aspirujących kandydatów. Jednak dzisiaj już wiadomo, że zobaczymy w nim 5 uczestników.

  • 29-letniego Dawida, który pasjonuje się rolnictwem i nowinkami technologicznymi. Mieszka w województwie wielkopolskim i swoje gospodarstwo prowadzi wspólnie z rodzicami.

Zobacz profil Dawida

  • 26-letnią Magdalenę, która również pochodzi z wielkopolski i prowadzi gospodarstwo wspólnie z bratem. Dodatkowo interesuje się kosmetologią oraz pracuje jako stylistka rzęs i paznokci.

Zobacz profil Magdy

  • 66- letniego Józefa, który jest wdowcem z województwa lubelskiego. Uwielbia podróże, jazdę na rowerze oraz piec i gotować. Jego przygoda z rolnictwem zaczęła się, kiedy przeszedł na emeryturę.

Zobacz profil Józefa

  • 31-letniego Macieja mieszkańca województwa wielkopolskiego. Studiuje na Uniwersytecie Technologiczo-Przyrodnicznym, gdzie właśnie kończy doktorat. Gra w siatkówkę, pływa oraz świetnie gotuje. Wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia i dla rodziny jest w stanie poświęcić wszystko.

Zobacz profil Maćka

  • 38- letniego Pawła który mieszka w województwie dolnośląskim i interesuje się hodowlą krów szkockich. Będąc w Danii zachwycił się stadem i od tego momentu, chciał w ten sposób rozkręcić biznes. Ponad to interesuje się sportem, biega oraz bierze udział w maratonach. Paweł, debiut na srebrnym ekranie ma już za sobą. Był uczestnikiem programu „Wyspa przetrwania”

Zobacz profil Pawła

Zostaw komentarz