Aktualności sezon 8 - edycja 2021

Podsumowanie sezonu 8 Rolnik Szuka Żony 2021

Podsumowanie sezonu 8 Rolnik Szuka Żony 2021 Rolnik Szuka Żony

XVIII edycja programu „Rolnik szuka żony” dobiegła końca. Wszystkie karty zostały już odkryte, wiemy, kto znalazł prawdziwą miłość, komu się to niestety nie udało. Poznaliśmy odczucia i przemyślenia uczestników na temat wzięcia udziału i poznania samych siebie. Co się działo w ostatnim odcinku?

Konfrontacja bohaterów z kandydatami i kandydatkami.

Na samym początku Marta spotkała się z wszystkimi uczestnikami programu. Opowiedzieli oni, co działo się u nich po wyłączeniu kamer. Kamila przyznała, że dzięki swojemu występowi dowiedziała się o sobie wielu rzeczy, zdała sobie sprawę ze swoich wad. Elżbieta niestety po raz kolejny w swoim życiu doznała zawodu. Stanisław bardziej się otworzył, a Kamil i Krzysztof, jako jedyni znaleźli swoje szczęście. Następnie doszło do konfrontacji uczestników ze wszystkimi wybranymi osobami. Byliśmy świadkami wzruszających oświadczyn Kamila, który przed kamerami zdecydował się poprosić Joasię, by została jego żoną. Oczywiście odpowiedź brzmiała „tak” i została przypieczętowana przepięknym pierścionkiem. Kamila wyjaśniła Tomaszowi i Adamowi, dlaczego podjęła w ostatniej chwili zupełnie inną decyzję, niż planowała i zarzuciła temu drugiemu brak zaangażowania, czego skutkiem było ich rozstanie. Prawdziwy dramat wydarzył się u Elżbiety. Oboje z Markiem byli zgodni tylko co do tego, że jego przeprowadzka nastąpiła zbyt wcześnie. O ile Marek starał się jeszcze naprawić ich relacje, o tyle reakcja Eli była jednoznaczna – jego postępowanie zadecydowało o definitywnym końcu ich znajomości. Stanisław po raz pierwszy zdobył się na wyznanie, że najbliżej było mu do Teresy, jednak zabrało „iskry”, która mogłaby przerodzić tą znajomość w coś poważniejszego. Dziewczyny nie kryły zaskoczenia po tej informacji. Kasia zarzuciła Krzysztofowi i Bogusi brak szczerości, ale życzyła im wszystkiego najlepszego i wyraziła radość, że tych dwoje połączyło uczucie. Na finale zabrało Jana i Swietłany.

Cała prawda o Stanisławie

 


Nie milkną echa o przedstawieniu osoby Stanisława jako człowieka który nie dał sobie szansy poznania wszystkich dziewczyn, jak sam powiedział w programie, budząc się rano nie czuł nawet takiej potrzeby. Po zakończeniu sezonu Stanisław odkrył wszystkie karty. Okazało się, że już wcześniej poza programem a być może i w trakcie jego nagrywania poznał dziewczynę z którą jest do tej pory i z którą spędził wakacje. Nie była to jednak żadna z kobiet biorących udział w programie. Jak widzimy cel swój osiągnął – poznał miłość.

Czy można znaleźć prawdziwą miłość w programie telewizyjnym?

Jak pokazała ta, jak i poprzednie edycje okazuje się, że jak najbardziej można. Każdemu z uczestników jednak coś ważnego dała da przygoda:

  • Kamil i Joasia planują wkrótce ślub
  • Krzysztof i Bogusia są już szczęśliwym małżeństwem
  • Kamila otrzymała ważną lekcję na temat postępowania z mężczyznami
  • Stanisław z pewnością postara się, by kolejna jego relacja z kobietą była oparta na szczerości
  • Elżbieta musi od nowa nauczyć się budować zaufanie do mężczyzn

Każda forma szukania miłości jest właściwa. Czy szukamy jej tuż obok siebie, czy bardzo daleko, czy przy pomocy kamer telewizyjnych. Tak naprawdę wszystko jest w naszych rękach i przy odrobinie szczęścia można odnaleźć tą jedyną, na całe życie osobę.

foto. https://www.facebook.com/rolnikszukazony/photos/a.751409198232255/4841903545849446/

Zostaw komentarz