Aktualności sezon 7 - edycja 2020

Podsumowanie edycji 7 Rolnik Szuka Żony 2020

Podsumowanie edycji 7 Rolnik Szuka Żony 2020 Rolnik Szuka Żony

Finałowe spotkanie uczestników programu Rolnik szuka żony, odbyło się tradycyjnie w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Przyjechali by skonfrontować swoje wspomnienia, wyjaśnić i powiedzieć coś, co było wcześniej niedopowiedziane. Jest to dobra okazja by dowiedzieć się co aktualnie robią i z kim pozostają w relacjach wszyscy uczestnicy programu.

Magda, piękna rolniczka podeszła do spotkania z kandydatami z dużą rezerwą. Jej wybrańcy nie stanęli na wysokości zadania a pokładane w nich nadzieje rozmyły się wraz z upływem czasu. Jednak Magda nie chce analizować i roztrząsać zachowania trzech zaproszonych do programu mężczyzn. Skontaktowała się z Jakubem, który szybko i zdecydowanie odpowiedział na list. Wszystko wskazuje na to, że para ma przed sobą szansę na wspólną przyszłość.

Podsumowanie edycji 7 Rolnik Szuka Żony 2020 Rolnik Szuka Żony

facebook.com/rolnikszukazony/

Losy Dawida w programie Rolnik szuka żony 7 potoczyły się całkowicie nie po jego myśli. Postawił na Martynę, która po złożeniu obietnic i potwierdzeniu, że jest zain teresowana kontynuacją znajomości w ostatnim momencie zrezygnowała. To był wielki cios dla niego i dla jego rodziny, która bardzo wspierała syna. Wszyscy mieli nadzieję, że Dawid ułoży sobie życie i to będzie ta jedna jedyna… Tymczasem nagły zwrot akcji spowodował, że został po programie sam. W Kazimierzu mogli się znowu spotkać. Padły obiecujące deklaracje ponownego wznowienia relacji.

Podsumowanie edycji 7 Rolnik Szuka Żony 2020 Rolnik Szuka Żony

facebook.com/rolnikszukazony/

Podczas programu w którym wybierał Maciek, faworytka Ilona zaprosiła go na film, którego… nie było. Maciek początkowo był tym zaskoczony ale ostatecznie wspólnie wybrnęli z sytuacji bawiąc się w teatr cieni. Po jedenastym odcinku wszystko wskazywało na to, że ich relacja będzie kontynuowana. Jednak po programie coś wygasło i już nie udało się tego odtworzyć, a spotkanie u Marty Manowskiej potwierdziło, że rozstanie jest faktem. Maciek i Ilona nie zobaczą napisu cdn…

Paweł zaprosił do programu MartęNatalię i Agnieszkę. Podczas pobytu w domu Pawła, uczestniczki miały za zadanie  namalować dowolny temat. Marta namalowała rodzinę z trójkę dzieci. Może to było tylko marzenie ale wszystko wskazuje, że raczej wizja przyszłości… W programie para nie ukrywała, że relacja trwa i nadal się dynamicznie rozwija. Para była już wspólnie na dwóch weselach (zarówno ze strony Pawła jak i Marty) gdzie świetnie bawili się w towarzystwie swoim jak i pozostałych weselników. Wiele wskazuje na to, że w końcu oficjalnie będą razem.

Podsumowanie edycji 7 Rolnik Szuka Żony 2020 Rolnik Szuka Żony

facebook.com/rolnikszukazony/

Józef to człowiek, który jest w tym gronie najbardziej zdziwiony, dlaczego uczestniczki nie były zainteresowane stworzeniem z nim związku. Wciąż ma żal do Apolonii o brak pozytywnej odpowiedzi na jego wybór. Ten 66 letni mężczyzna nie potrafi zrozumieć, że to właśnie jego zbyt śmiałe zachowanie wobec uczestniczek skutecznie zraziło wszystkie trzy panie. Józef próbował to zmienić, jednak jego wymówki nie wpłynęły na zmianę decyzji Apolonii, która mogła nareszcie szczerze i wprost wyznać powody swojej odmowy.

Podsumowując edycję 7. Rolnik Szuka Żony, tylko (a może i aż) Magda i Paweł skorzystali z misji programu znajdując swoją drugą połówkę. To oni byli najbardziej stanowczy i zdecydowani ze wszystkich uczestników. Mówiąc wprost, tylko Magda i Paweł wiedzieli po co zgłosili się do programu i kogo tak naprawdę oczekują.

 

Zostaw komentarz