Uczestnicy 2020 - sezon 7

Piotr – 31 lat

Piotr ma 31 lat, 180 cm wzrostu i wraz z bratem Jakubem (również uczestnikiem naszego programu) prowadzi duże rodzinne gospodarstwo. Z zawodu jest ślusarzem i przez jakiś czas pracował za granicą. To właśnie wtedy zrozumiał, że takie życie mu nie odpowiada, postanowił wrócić i zająć się rolnictwem.

Do jego obowiązków w gospodarstwie należy przede wszystkim praca w polu i dbanie o sprawność maszyn. Mimo zupełnie odmiennych charakterów, dobrze dogaduje się z Jakubem, uważa, że wspólna praca cementuje ich relację i tworzą naprawdę zgraną drużynę. Kiedyś największą pasją Piotra było bieganie. Teraz je trochę zaniedbał, ale planuje do tego wrócić. Za sobą ma trzy poważne związki – wszystkie rozpadły się, bo jego wybranki nie wyobrażały sobie życia na wsi. Ma nadzieję, że udział w programie pomoże mu wreszcie to zmienić. U kobiety najważniejszy jest dla niego charakter. Chciałby, aby jego wybranka była pracowita, miała poczucie humoru i dystans do siebie, ważna jest dla niego rozmowa i umiejętność kompromisu. Dawniej miał większe wymagania, bardzo liczyła się wiara, ale obecnie zmienił priorytety, choć nie ukrywa, że ślub kościelny jest dla niego bardzo ważny. Nie wyklucza związku z osobą posiadającą dzieci. W tym wypadku zależałoby mu tylko, by miała uregulowane stosunki z byłym partnerem. Piotr jest romantykiem i na pewno mógłby zaoferować kobiecie czas, uwagę i zapewnić poczucie bezpieczeństwa.

Piotr idealnie wpisuje się w Twój gust i poczułaś, że chcesz go poznać? Pisz, ta szansa może się już nie powtórzyć. Zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Piotr”.

foto i tekst:

https://www.facebook.com/rolnikszukazony/videos/2609839399339935/

Komentarzy

Zostaw komentarz