Uczestnicy 2018 sezon edycja 5

Paweł – 62 lata

Paweł – 62 lata Rolnik Szuka Żony

Pogodny wdowiec, uwielbia kontakt z ludźmi

62-letni wdowiec Paweł kilka lat temu wydzierżawił swoje gospodarstwo i teraz prowadzi własną hurtownię z artykułami rolniczymi na Mazowszu. Jest bardzo pogodnym człowiekiem, ciągle żartuje, z nikim się nie kłóci i ma dobre usposobienie. Mierzy ok. 160 cm wzrostu. Ma dwóję dzieci.

W wolnym czasie lubi chodzić do kina, do teatru, do sauny. Uwielbia kontakt z ludźmi i jest bardzo komunikatywny. Dwa lata temu umarła jego żona, z którą spędził szczęśliwe 30 lat. Dziś czuje się już gotowy na nowy związek.

Poszukując partnerki Paweł, nie zwraca specjalnej uwagi na wygląd. Uważa, że najważniejsze, żeby kobieta nie chciała wszystkim rządzić. Szuka osoby dobrej i ciepłej, żywiołowej, która zwyczajnie będzie znała się na życiu (co według niego wyklucza 40- i 50-letnie panny). Powinna też umieć mu doradzić i chciałby, aby była zaradna.

Paweł wolałby, aby partnerka pracowała z nim w hurtowni, ale gdyby chciała spełniać się gdzieś indziej, np. w swoim zawodzie – nie widzi problemu. Preferuje kobiety wyznania rzymsko-katolickiego i bierze pod uwagę ponowne małżeństwo.

źródło: http://rolnikszukazony.vod.tvp.pl/36487465/pawel-62-lata

Zostaw komentarz