Aktualności Odcinki online 2022 sezon 9

Odcinek świąteczny Rolnik Szuka Żony 2022

Święta kojarzą się ze spotkaniami w gronie rodziny, takim jedynym w roku czasem, gdzie inne rzeczy schodzą na dalszy plan. Nie inaczej jest u naszych bohaterów, dla których te święta będą bardzo szczególne.

Choinka, tradycje i świąteczna atmosfera

Oprócz zaspokojenia ciekawości, w jaki sposób rolnicy spędzają święta, ten specjalny odcinek to również okazja do tego, aby dowiedzieć się, jak dalej potoczyły się ich losy i czy związki, zadeklarowane przed kamerami przetrwały. Wygląda na to, że wszystkie mają się świetnie!

  • Ada i Michał wybiorą się po pierwszą wspólną choinkę
  • Tomek K. wraz z Kasią zadbają, by pięknie i przede wszystkim razem ubrać  świąteczne drzewko.
  • Nie zabraknie czułych gestów w domu Tomasza R. i Justyny.

U Walentyna i Klaudii święta będą mieć troszkę inny wymiar, ze względu na to, że oboje są prawosławni. Jednak z racji tego, że tata Walentyna jest katolikiem, może się okazać, że będą oni szykować się do podwójnych świąt.

Czy w świątecznym odcinku czeka nas niespodzianka

Marta odwiedzi w tym roku domy uczestników z 9 edycji programu, którzy w finałowym odcinku ogłosili, że program dał im to, co najważniejsze, czyli miłość. Ale być może czeka nas kolejne zaskoczenie i wyjdzie na jaw, że to nie wszystkie pary, którym udało się połączyć, dzięki zgłoszeniu się do “Rolnika”. Tego odcinka z pewnością nie można przegapić.

Kiedy świąteczny odcinek 13 sezonu 9 Rolnik Szuka Żony 2022

Cały świąteczny odcinek sezonu edycji 2022 programu Rolnik Szuka Żony zobaczysz ONLINE oraz premierowo w TVP 1 o 20.20 w Boże Narodzenie 25.12.2022

odcinek świąteczny sezonu 2022 odcinek 12 edycja 9

Zostaw komentarz