Aktualności Uczestnicy 2022 - sezon 9

Odcinek Świąteczny Online Rolnik Szuka Żony 2022 [streszczenie]

Odcinek Świąteczny Online Rolnik Szuka Żony 2022 [streszczenie] Rolnik Szuka Żony

fot. zrzut z TVP

Świąteczny odcinek tego popularnego programu zawsze dostarcza wielu wzruszeń. Nie inaczej było i tym razem. Przygotowania do Bożego Narodzenia splotły się z ogromem pozytywnych emocji wśród uczestników, poczuciem bezpieczeństwa i miłości. Dokładnie tak, jak powinno być w tym szczególnym czasie.

Oczekiwanie na wspólne świętowanie

Oprócz miłości, w programie zawiązały się również przyjaźnie wśród uczestników. Dlatego właśnie Michał wybrał się po świąteczne drzewko, które ubierał później razem z Adą do Klaudii i Walentyna. Nie brakowało uprzejmości i przemyśleń na temat wzięcia udziału w programie. Marta odwiedziła w tym roku:

  • Michała i Adę
  • Tomasza K. i Kasię
  • Tomasza R. i Justynę
  • Klaudię i Walentyna

Oprócz tego, okazało się, że kandydatka Mateusza, Zuzia, znalazła swoje szczęście po programie u boku Konrada, kandydata Klaudii.

Wszystkim szczęśliwym parom zostały pokazane najpiękniejsze momenty ich rodzących się związków w programie. Te wzruszające chwile utwierdziły ich w przekonaniu, że zgłoszenie się do niego było najlepszą decyzją w ich życiu. Gdyby nie wykonali tego kroku, prawdopodobnie nigdy nie mieliby szansy na to, aby się spotkać. Uczestnicy opowiadali o tradycjach w swoich domach, potrawach serwowanych na wigilijny stół, o planach spędzenia świąt wraz z rodzicami swoich wybranków, a także o dalszych planach, dotyczących ich związków. Całość przeplatana była świątecznymi życzeniami od bohaterów poprzednich edycji “Rolnika”.

Zaręczyny na święta

Tak cudowny czas, sprzyjający tym najcieplejszym uczuciom, to także doskonały moment na wzniosłe deklaracje. Z tej okazji skorzystał Tomasz R., który w obecności kamer i Marty, wręczył zaskoczonej Justynie piękny bukiet róż i zadał to najważniejsze pytanie, na które z pewnością czeka każda zakochana kobieta. Oświadczyny zostały przyjęte, można więc przypuszczać, że już niedługo stworzą oni cudowną, kochającą się rodzinę, tym bardziej, że Justyna jest przekonana, że jej syn i Tomasz świetnie się dogadują, a niedługo nastoletni Wiktor chciałby już mówić do niego “tato”.

Te wzruszające sceny i miłość w oczach uczestników pokazują, jak potrzebny jest ten program, aby znaleźć rozrzucone nieraz po całej Polsce dwie połówki jabłka. Z pewnością każdy fan niecierpliwie będzie zatem oczekiwał kolejnego sezonu.  

Oglądaj cały odcinek ONLINE

odcinek świąteczny sezonu 2022 odcinek 12 edycja 9

1 komentarz

  • Szukam faceta z programu rolnik szuka żony. Mam na imię Wanda mieszkam w Nasielsku to jest 54 km od Warszawy .jest to małe miasteczko ale przytulne.

     

Zostaw komentarz