Aktualności Odcinki online 2022 sezon 9

Odcinek 9 sezon 9

odcinek 9 sezon 9 edycja 2022

fot. Zrzut z TVP

Niespodziewany wybuch uczuć

Bohaterowie 9 edycji programu „Rolnik szuka żony” zaskoczyli swoich fanów. Poznając zupełnie nowe osoby, które mają nagle zjawić się w gospodarstwie i starać się uczestniczyć w codziennym życiu, można by podejść na początku ze sceptyzmem do pojawienia się tak szybko uczucia. Do tej pory sympatycy tego cieszącego się niegasnącą popularnością programu mogli oglądać proces poznawania się, spędzania wspólnie czasu i rozterek uczestników. Tym razem, budzące się namiętności zdecydowanie podniosły temperaturę u widzów, którzy z zapartym tchem będą oczekiwać dalszych poczynań rolników i rolniczki.

Uczucia i rozterki – czas pozostawienia tej jednej osoby

Rozkwitająca powoli miłość między Klaudią, a Walentynem doprowadziła do smutnego, ale stanowczego pożegnania z Konradem. Akceptacja ze strony rodziny z pewnością pomoże rozwijać obojgu tą relację. Taka sama sytuacja zaistniała na gospodarstwie Tomasza K. Czas spędzony sam na sam z Zuzią zadecydował, że to ona będzie jego wybranką. Czy mimo sympatii ze strony jego rodziny do Kasi, która musiała odejść, Zuzi uda się wkraść w ich łaski? Tomasz R. jest spokojny o swój wybór, którego dokonał wcześniej, teraz przyjdzie mu się na krótki czas pożegnać z Justyną, która z tęsknotą będzie oczekiwała na jego odwiedziny.

Ostateczne rozstrzygnięcia i ostatnie pożegnania

Dwoje rolników nadal stoi przed podjęciem swoich decyzji. W najbliższym odcinku będą musieli ich dokonać.

  • Czy Mateusz zdecyduje się pożegnać obydwie dziewczyny, czy jednak da którejś szansę?
  • Czy Michał pójdzie za głosem serca, czy rozsądku?
  • Jak będą spędzać czas we dwoje Klaudia i Walentyn?
  • Czy Tomasz K. upewni się w przekonaniu, że dokonał dobrej decyzji?

Biała róża jest przygotowana dla Ady lub Marty. Jedna z nich będzie musiała wyjechać. A jaki los spotka kandydatki Mateusza? Przed nami czas ostatecznych wyborów.

Kiedy odcinek 9 sezonu 9 Rolnik Szuka Żony 2022

Cały odcinek 9. edycji 2022 zobaczysz ONLINE oraz premierowo w TVP 1 o 21.15 w dniu 11.11.2022

Odcinek 9. sezon 9 edycja 2022

 

Zostaw komentarz