Aktualności Odcinki online 2021 sezon 8

Odcinek 9 Sezon 8

Program Rolnik szuka żony nieubłaganie wkracza w decydującą fazę. Uczestnicy mieli czas na to, by poznać kandydatów i kandydatki, przekonać się czy osoby, które oczarowały ich swoimi listami to te będące najbliżej ich wyobrażeniu o być może tej jedynej na całe życie. Choć decyzje z pewnością nie będą łatwe, nadszedł czas, by je podjąć.

Czy ostatnie wydarzenia rozjaśniły sytuację w głowach rolników i rolniczek?

Aby kogoś dobrze poznać, potrzeba czasu. Ten, który nasi bohaterowie poświęcili na randki, zadania, rozmowy, nie wszystkim dał odpowiedź na pytanie – komu dać klucz do swojego serca? Elżbieta nadal waha się nad podjęciem ostatecznej decyzji. Panowie są niczym ogień i woda. Spokojny, stateczny i zawsze pomocny Staś to zupełne przeciwieństwo Marka. Jednak to do tego ostatniego Elę wciąż ciągnie. Opinie bliskich były podzielone i nie do końca pomogły w tym wyborze. Jedno jest pewne – na gospodarstwie Elżbiety emocje sięgną zenitu. Podobna sytuacja przedstawia się u Kamili. Dwóch kandydatów i totalny mętlik w głowie. Tomasz wydaje się być bliższy pokonania swego rywala. Stanisław jako jedyny jeszcze nie pożegnał żadnej kandydatki. Zostawił sobie tę możliwość na sam koniec. Jego pokerowa twarz na razie niewiele zdradza, jednak zdaje się, że mimo intensywnej bitwy myśli w jego głowie, będzie w stanie podjąć decyzję. Takich zawirowań nie ma już na gospodarstwach Krzysztofa i Kamila. Najbliższy czas wykorzystają więc na zacieśnianie więzi. Czy Bogusia pozwoli na coraz śmielsze gesty Krzysztofa? Kamil i Joasia poddadzą się rozkwitającemu uczuciu, czemu dadzą wyraz podczas pocałunku.

Niepewność, radość i rozgoryczenie – oto co nas czeka w najbliższym odcinku.

Okres beztroskiego poznawania siebie nawzajem dobiegł już końca. Wśród kandydatów i kandydatek gości niepewność, ale wszyscy zdają się być pogodzeni z tym, że ostateczne decyzje muszą zostać już podjęte.

  • Czy na gospodarstwie Elżbiety wygra nieposkromiony temperament, czy spokój i oddanie?
  • Czy Adamowi uda się przekonać Kamilę, że nie czeka tylko biernie na jej decyzję?
  • Która z dziewczyn stała się najbliższa Stanisławowi?

Odpowiedzi na te pytania są już bardzo blisko.

Odcinek 9 Sezon 8 Rolnik Szuka Żony

fot. kadr z TVP

Zostaw komentarz