Aktualności Odcinki online 2022 sezon 9

Odcinek 8 sezon 9

Odcinek 8 sezon 9 Rolnik Szuka Żony

fot. zrzut z TVP

Czas nadziei i pożegnań w programie

W miłości nie warto się spieszyć. Jednak nie zawsze jest to możliwe. Nasi bohaterowie mają już coraz mniej czasu na to, aby zdecydować, kto zdobędzie ich serca. Mimo że z biegiem czasu powinno się już sporo wyjaśnić, to nie w każdym przypadku można tak powiedzieć. Jak wybrną uczestnicy programu z tej trudnej sytuacji?

Zwroty akcji i wahania – jak podjąć ostateczne decyzje

W najlepszej sytuacji obecnie znajduje się Tomasz R. Po wspólnej decyzji z Klaudią o opuszczeniu przez nią gospodarstwa, została już tylko Justyna, z którą sympatyczny rolnik ochoczo rozwija uczucie, które się z jego strony pojawiło. Klaudia ma spory dylemat, ponieważ widzi, że Konrad jest nią zauroczony, ale został jeszcze Walentyn, który nie zamierza składać broni i oczekuje jasnych deklaracji. Nienajlepiej sytuacja przedstawia się u Mateusza. Nie jest pewien już niczego, a z pewnością tego, czy w ogóle z którąś z dziewczyn uda mu się stworzyć oczekiwaną relację. Tomasz K. musi dokonać trudnego wyboru, randka z Kasią trochę zachwiała jego powność, co do Zuzi. Jednak nadal widać, że ku niej skłania się najbardziej. Michał swoje przemyślenia na razie zatrzymuje dla siebie, jednak będzie musiał pożegnać aż dwie kandydatki. Czy pretensje Sylwii i bierność Marty sprawią, że to Ada wyrośnie na główną faworytkę?

Cała siła w rodzinie – dobre rady dla uczestników

W następnym odcinku gospodarstwa odwiedzą szczególni goście. Najbliżsi rolników i rolniczki, podczas wspólnego poczęstunku spróbują przyjrzeć się z boku relacjom, które się wytworzyły lub mają szansę powstać.

  • Czy spostrzeżenia rodziny pomogą w podjęciu ostatecznych decyzji, czy tylko utwierdzą w przekonaniu o właściwym wyborze?
  • Jak ostatecznie skończy się rywalizacja na gospodarstwie Tomasza K.?
  • Czy Mateusz zrezygnuje z obydwu kandydatek?
  • Co kryje się pod tajemniczością Michała?

Żarty się skończyły i nadszedł czas na poważne rozstrzygnięcia. Przed uczestnikami programu bardzo trudne chwile. Muszą zadecydować o swojej przyszłości. Zgłosili się do programu, by znaleźć drugą połówkę, która będzie dla nich oparciem i rozbudzi w nich uczucia. Czy jednak wszystkim się to uda?

Kiedy i gdzie oglądać 8. odcinek 9 sezonu Rolnik Szuka Żony 2022

Cały 7. odcinek zobaczysz online na VOD oraz premierowo w TVP 1 o 21.15 w dniu 06.11.2022

Odcinek 8. sezon 9 edycja 2022

Zostaw komentarz