Aktualności Odcinki online 2021 sezon 8

Odcinek 8 Sezon 8

Sytuacja na gospodarstwach zmienia się jak w kalejdoskopie. Ci, którzy wydawali się być faworytami na samym początku zaczynają opuszczać domy naszych bohaterów. To, co jest w ich głowach stanowi prawdziwą zagadkę i zapewnia nieoczekiwane zwroty akcji. Na jakie wrażenia trzeba się przygotować w kolejnym odcinku?

odcinek 8 sezon 8

Poznać bliżej kandydatów i kandydatki kluczem do znalezienia miłości

Nie da się poznać drugiego człowieka bez spędzania z nim czasu. To, czy się czuje swobodnie przy tej drugiej osobie, czy jest z nią o czym rozmawiać, czy nie ma znaczących różnic w temperamentach, czy pojawi się uczucie… Wszystkie te elementy składają się na idealnego partnera lub partnerkę. Elżbieta chcąc się o tym przekonać, zaprosi Marka na decydującą randkę. Po niej okaże się, czy to on, a może jednak Staś będzie mógł dalej walczyć o jej serce. Panowie nadal chcą pokazać sympatycznej rolniczce, że nadają się do pozostania na gospodarstwie. Udział w obowiązkach, takich jak koszenie trawy, może przechylić szalę na którąś ze stron. Szanse są równe. Czy Elę bardziej przekona pracowitość Stasia, czy poważna rozmowa o przyszłości z Markiem? Kamil po decyzji o odesłaniu do domu Izabeli może skupić się już tylko na pielęgnowaniu delikatnego uczucia, jakie wywiązało się między nim a Joasią. Wspólna przejażdżka łódką zapewni im spokój i czas na bliższe poznanie się. Kamila rezygnując z randki z Janem po sprzeczce z nim, musi podjąć decyzję, czy bliżej jej do wesołego Adama, czy do stąpającego pewnie po ziemi Tomasza. Przejażdżka rowerowa być może rozluźni nieco atmosferę, jaka do tej pory panowała w jej urokliwym gospodarstwie. Stanisławowi pozostała już tylko jedna randka. Teresa nareszcie doczeka się chwil na osobności, a może dzięki temu uda się jej dotrzeć do jego serca. Krzysztof i Bogusia mają wiele czasu na odkrywanie swoich potrzeb i radości dzielenia się swoimi rozterkami. O ile on wydaje się być pewnym swoich uczuć, to Bogusia musi się przyzwyczajać do myśli, że teraz już wszystko w jej rękach. Jak potoczy się dalej ich relacja?

 Wspólne chwile i rozterki przy ostatecznych wyborach.

O ile sytuacja na gospodarstwach Kamila i Krzysztofa wydaje się być bardziej klarowna, to reszta naszych uczestników musi jeszcze podjąć decyzję o tym, kogo odesłać do domu.

  • Czy Stanisław zdradzi wreszcie, która z dziewczyn jest najbliższa jego sercu?
  • Czy Staś urzeknie Elę na tyle, że zdecyduje się odesłać swojego faworyta do domu?
  • Co zawarzy ostatecznie o tym, kto zawalczy o serce Kamili?

Przed Joasią stanie dość spore wyzwanie – spotkanie z rodziną Kamila. Jak się odnajdzie w roli jego wybranki? O tym przekonamy się już w odcinku 8. 

Oglądaj Rolnik Szuka Żony 8 odcinek 8 w niedzielę o 21.15 w TVP lub ONLINE

Odcinek 8 Sezon 8 Rolnik Szuka Żony

fot. kadr z programu TVP

Komentarzy

Zostaw komentarz