Aktualności Odcinki online 2020 sezon 7

Odcinek 8 sezon 7

https://www.facebook.com/751051228268052/videos/585338818886658/

8 odcinek 7 sezonu programu Rolnik szuka żony przyniesie kolejne rozstania, zawody, ale także umocnienie tworzących się więzi.

Magdalena wybierze się na randkę zarówno z Adamem jak i Pawłem. Zdaje się, że serce Magdy szybciej bije do Adama, który również pochodzi z gospodarstwa rolnego i w nim pracuje. Natomiast Paweł postanowił nie czekać i wykorzystywać wszystkie okazje, aby tylko zbliżyć się do Magdaleny jednak czy to dobry sposób na zdobycie jej serca?

Maciej w ostatnim odcinku pożegnał jedną kandydatkę, która poczuła zawód. W zbliżającym się odcinku odbędzie ostatnią randkę z nauczycielką Moniką.

Paweł ma już swoją wybrankę, jednak będzie musiał oznajmić pozostałym kandydatkom o swojej decyzji. Dla Pawła to ogromny stres i emocje, aby nikogo nie zranić, a jednocześnie pozostać tylko z Martą.

Józef nadal planuje bawić się i poznawać. Jednak można się domyśleć, że ma już w sercu swoją wybrankę.

Macieja czeka ostatnia randka z Martyną, jednak rolnik nadal nie jest zdecydowany co do swojej wybranki.

Premierowy odcinek 8 edycji 7 jak zawsze do obejrzenia w Niedzielę w TVP1 o 21.15 lub o każdej porze ONLINE

Odcinek 8 sezon 7 Rolnik Szuka Żony

1 komentarz

  • Dawid wybrał nieodpowiednie dziewczyny, ta Marta to sztuczna z tymi ustami jak z filmu dla dorosłych, sorry wygląda na zużytą wytartą dziewuchę. Ta pierwsza była najlepsza co wyjechałą, tylko że nie chciała być odrzucona a może nie mogła znieżć że Marta z takim wyglądem ją pokona. po prostu rolnicy powinni brać zwykłe dziewczyny do pracy a nie takie wypindrzone sztuczne co tylko chcą zaistnieć w tv.

     

Zostaw komentarz