Aktualności Odcinki online 2022 sezon 9

Odcinek 7 sezon 9

odcinek 7 sezon 2022

fot. zrzut z TVP

Dalsze zmagania gości na gospodarstwach rolników

Atmosfera w programie „Rolnik szuka żony” nieco gęstnieje. Pierwsze wyjazdy z gospodarstw wprowadziły nieco smutku i refleksji nad tym, czy warto dalej starać się o serca rolników i jaką obrać strategię, by zbliżyć się do bohaterów. Kandydatki i kandydaci upatrują swojej szansy w randkach, na które ze starannością się szykują. Pojawia się nutka zazdrości, ale też nadziei. Co dalej z ich losami?

Spotkania sam na sam – czy pojawią się pierwsze uczucia

Po wyjeździe Kasi, Klaudia zaczęła się zastanawiać nad tym czy jest sens, by zostawać na gospodarstwie Tomasza R. Wielokrotnie powtarzane zdanie, że ma on już zdecydowaną faworytkę, którą jest w mniemaniu dziewczyn Justyna, nieco podcięło jej skrzydła. Czy postanowi jednak zawalczyć o uczucia, czy też się usunąć? Tomasz K. pożegnał już Martynę, na kolejną randkę wybrał się z Kasią. Czy to ona odejdzie jako następna? A może właśnie znajdzie sposób na to, by jego uczucia bardziej skłoniły się w jej stronę, skoro póki co deklarował, że dziewczyny są na równi? Niełatwe zadanie czeka również Michała, ponieważ tylko u niego i u Klaudii jeszcze pozostał komplet gości. Randki z kandydatkami mogą rozjaśnić mu sytuację i podjąć pierwsze kroki w kierunku pożegnań.

Obowiązki czy przyjemności? Co nas czeka w kolejnym odcinku

Codzienna praca nie będzie już odgrywać głównej roli w takim stopniu, jak wzajemne relacje. Nasi bohaterowie skupią się na randkach, a i ich kandydatkom i kandydatom wyraźnie ulży, wiedząc, na czym stoją.

  • Co dalej z rywalizacją Konrada z Walentynem? Czy Kamil na tym skorzysta?
  • Czy Mateusz znajdzie to, czego szuka u Martyny lub Karoliny?
  • Czy Michał pożegna Sylwię, która póki co ma najmniejsze szanse na jego uczucie?

Najbliższy odcinek może rozwiać wiele wątpliwości, zarówno wśród bohaterów, jak i widzów programu.

Oglądaj 7. odcinek sezonu 2022 w TVP 1 oraz ONLINE

Odcinek 7 sezon 9 Rolnik Szuka Żony

Zostaw komentarz