Aktualności Odcinki online 2021 sezon 8

Odcinek 7 Sezon 8

Ilu kandydatów do serc rolników i rolniczek, tyle różnych charakterów i osobowości. Prawdziwa walka rozpoczęła się na dobre. Niektórzy nie wytrzymali presji, niektórzy poddali się sami. To już nie tylko przyjemny pobyt na gospodarstwach, ale próba nerwów i umiejętności radzenia sobie z niepowodzeniami. Czym jeszcze zaskoczą nas bohaterowie programu „Rolnik szuka żony”?

Rolnik Szuka Żony 8 odcinek 6

Powroty do domów i kolejne randki w odcinku 7 sezonu 2021

Zabiegania o serca naszych bohaterów nabrały tempa. Najbardziej zaskoczyła sytuacja u Krzysztofa. Bogusia udowodniła, że z nią trzeba się liczyć, co doprowadziło do pożegnania sympatycznego rolnika z Mazur z SwietłanąKasia, widząc, że nie ma zbyt wielkich szans odeszła sama, dzięki temu Bogusia może spokojnie walczyć o miłość bez rywalek. Przed Kamilem stoi nie lada wyzwanie – po decyzji o odejściu z programu Justyny, z którą wiązał wydawać by się mogło największe nadzieje, podczas kolejnych spotkań sam na sam musi zdecydować, której z pozostałych dziewczyn najbliżej do pozostania na gospodarstwie. Obydwie są bardzo zaangażowane, życie na wsi bardzo im odpowiada, być może romantyczna randka na łące z Joasią bardziej przechyli szalę na jej stronę? Czy to zażyłość między tą parą, doprowadzi Izę do łez, czy też Kamil będzie ją pocieszał z zupełnie innego powodu? Kamila ma żal do panów, że bardzo naciskają na czas spędzony tylko z nią, jednocześnie nie dając nic od siebie. Będzie starała się wyjaśnić sytuację i poznać głębiej ich uczucia i zamiary. Przed Elżbietą stoi trudny wybór. Panowie bardzo się starają swoją pracowitością, by jej zaimponować. Marek jako jedyny nie garnie się do pracy. Być może wynagrodzi jej to podczas wyprawy na ryby? Nadejdzie również i w tym gospodarstwie czas na pożegnanie. Kto opuści je pierwszy? Na gospodarstwie Stanisława nic jeszcze nie jest przesądzone, dlatego czekają go kolejne randki na świeżym powietrzu oraz rozmowa ze wszystkimi dziewczynami. Ola spróbuje swoich sił w strzelaniu z wiatrówki. Czy ustrzeli również jego serce?

Co będzie decydować o pozostaniu kandydatów i kandydatek w gospodarstwach rolników?

Na etapie odcinka 7 edycji 2021 można przypuszczać, że zagrożone mogą być osoby, które:

  • nie potrafią się otworzyć jak Tomasz w gospodarstwie Kamili
  • nie angażują się w codzienne życie na gospodarstwie jak Marek na włościach Elżbiety
  • trudno im nawiązać bliższą więź z uczestnikami jak Roksana w pałacyku Stanisława

W głowach rolników i rolniczek na razie panuje delikatny chaos. Będą starali się go uporządkować poprzez spotkania, rozmowy, które być może rozjaśnią nieco sytuację.

Oglądaj odcinek 7 Sezon 8 w niedzielę o 21.15 w TVP lub ONLINE

Rolnik szuka żony 8 odcinek 7

Komentarzy

Zostaw komentarz