Aktualności Odcinki online 2022 sezon 9

Odcinek 6 sezon 9

Pierwsze kryzysy w programie „Rolnik szuka żony”

odcinek 6 edycja 9

fot. zrzut z TVP

 

Czy można zbudować uczucie bez wzajemnej fascynacji? Czy można nauczyć się życia na wsi, bazując tylko na podziwianiu okoliczności natury? Takie pytania nurtują niejednego widza programu. Za nami pierwsze wrażenia po zagoszczeniu kandydatek i kandydatów na gospodarstwach uczestników. Mimo że poradzili sobie oni nieźle z zadaniami, które postawili przed nimi nasi bohaterowie, daje się zauważyć, że akcja jakby stanęła w miejscu, a pretendenci do serc rolników i rolniczki nie wykorzystują swojej szansy na ich zdobycie.

Wzajemne poznawanie się kluczem do głębszej relacji

Na razie ciężko wskazać faworytów. Bierne podejście kandydatek i kandydatów do rywalizacji o uczucia daje o sobie znać. Tomasz K. zarzuca dziewczynom brak zaangażowania w chęć poznania go. Czy kolejne odcinki zmienią tę sytuację, a do Zuzi, Martyny i Kasi dotrze fakt, że działając w grupie nie osiągną sukcesu? Mateusz postawił sprawę jasno przed jedną z uczestniczek już podczas pierwszej randki. Zuzanna nie będzie już się liczyć w walce o jego względy, mimo że u niej pojawiły się jakieś uczucia w stosunku do niego. Nie jest on zadowolony z zachowania dziewcząt wobec jego osoby i planuje podjąć kolejne kroki. Klaudia ma w planach odciągnąć nieco uwagę Tomasza R. od Justyny, ponieważ według niej to właśnie w jej stronę najbardziej skłania się sympatyczny rolnik. W ekipie Klaudii wkradło się rozdrażnienie za sprawą Walentyna, który stara się skupiać na sobie całą uwagę rolniczki. Czy Kamil i Konrad podejmą jakieś kroki, by odwrócić sytuację na swoją korzyść?

Dalsze aktywności i pierwsze randki

Przed nami bardziej emocjonujące chwile, ponieważ nadchodzi czas pierwszych randek i spotkań sam na sam. To właśnie w tych spotkaniach kandydatki i kandydaci upatrują swoich szans.

  • Notowania Ady w obozie Michała nieco spadły, czy jest w stanie wrócić na stanowisko faworytki?
  • Czy rozmowy bez świadków otworzą nieco dziewczyny, co pozwoli Tomaszowi K. na bliższe poznanie?
  • Czy Konrad jest rzeczywiście w typie Klaudii, jak sugeruje Walentyn?
  • Jak zareagują Martyna i Karolina na wieść o stanowczym podejściu Mateusza do ich obecności na gospodarstwie?

Wodne przyjemności, takie jak zabawa w basenie, czy pływanie łódką, a także wspólne gotowanie powinny nieco rozluźnić atmosferę i załagodzić stres, który niewątpliwie wkradł się na gospodarstwa. Jednak nie sposób zauważyć, że czas na podjęcie decyzji, które nie dla wszystkich mogą okazać się szczęśliwe.

Kiedy i gdzie oglądać 6. odcinek 9 sezonu Rolnik Szuka Żony 2022

Cały 6. odcinek zobaczysz online na VOD oraz premierowo w TVP 1 o 21.15 w dniu 30.10.2022

Odcinek 6 sezon 9 Rolnik Szuka Żony

Zostaw komentarz