Aktualności Odcinki online 2021 sezon 8

Odcinek 6 Sezon 8

Z każdym odcinkiem uczestnicy „Rolnika” poznają lepiej wybranych przez siebie kandydatów i kandydatki. Przy codziennych czynnościach, luźniejszej atmosferze, starają się zajrzeć głębiej do ich serc, dowiedzieć się, jakie mają plany, jak widzą przyszłość i jak postrzegają miłość. Wszystko po to, by odnaleźć tę jedną osobę, która najbliższa jest wyznawanych przez nich wartości i przy której odnajdą to, czego im brakuje w życiu – miłości.

Czas na randki – kto rozczaruje, a kto wyrośnie na faworyta?

Trudno, żeby na tym etapie już była mowa o zdecydowanym faworycie lub faworytce. Chociaż na gospodarstwie Krzysztofa, dwie pretendentki do serca sympatycznego rolnika nie mają złudzeń, Swietłana i Kasia są niemal pewne, że Bogusia przejęła ster w swoje ręce i swoim zaangażowaniem daje do zrozumienia, że chce pozostać w grze do końca. Kamila nie może doczekać się już randek, a i jej panowie bardzo czekają na ten moment. Najdłużej w niepewności pozostaje Kamil, ponieważ Justyna, która najbardziej przypadła mu do gustu, nie potrafi się otworzyć i raczej nie udziela się w codziennych obowiązkach. Spotkania sam na sam mogą pomóc jej w odnalezieniu się w sytuacji rywalizowania o uczucia naszego bohatera. Rozterki Stanisława też mają szansę się troszkę rozwiać, ponieważ jak do tej pory daje się zauważyć spory mętlik w jego głowie. Indywidualne spotkania pomogą też Elżbiecie, która nie może rozstrzygnąć, czy to Marek, a może jednak Staszek jest jej faworytem?

Wspólnie spędzone chwile kluczem do poznania się.

W każdym związku najważniejsze cechy partnera, z którym można iść przez życie to:

 • podobne zainteresowania
 • szczerość
 • zaangażowanie w związek
 • zaufanie

Już w kolejnym odcinku dowiemy się, czy uda się kandydatom i kandydatkom przełamać i nawiązać bliższą więź z uczestnikami i przekonamy się, które z tych cech są zauważalne już na tym etapie.

Odcinek 6 sezonu 8 oglądaj ONLINE lub w najbliższą niedzielę na TVP 1 o 21.15

Odcinek 6 Sezon 8 Rolnik Szuka Żony

1 komentarz

 • To jest tak w kapitalizmie kojarzono małżeństwa bogatego z bogatym.
  w socjalizmie kojarzono małzeństwa wykształconego z wykształconą
  w demokracji próbuje sie kojarzyc małżenstwa milionerów z gołod….,stąd takie rozczarowania.
  małzenstwo nie może byc korzystne gdzie są za wysokie progi na lisie nogi,taka to jest bajka.

   

Zostaw komentarz