Odcinki online 2020 sezon 7 Aktualności

Odcinek 6 – sezon 7

Odcinek 6 – sezon 7 Rolnik Szuka Żony

W najbliższym odcinku programu Rolnik Szuka Żony, bohaterowie spróbują odnaleźć się w wiejskiej codzienności. Okaże się, czy wyznanie 65-letniej Apolonii skierowane do rok starszego Józefa, które widzowie usłyszeli w poprzednim odcinku było żartem. Czy naprawdę nic nie potrafi? A może ma wiedzę godną prawdziwego gospodarza? Czy Ewa wreszcie zdobędzie względy Józka? Która z kobiet okaże się tą, która żadnej pracy się nie boi?

Baczne obserwacje

Dwudziestosiedmioletnia Magdalena może pochwalić się rekordową, w historii programu, ilością listów. W odcinku zobaczymy, jak przygląda się pracy trzech młodych mężczyzn, z których jedynie dwa lata od niej starszy Adam zna się na rolnictwie. Czy zaimponuje Madzi swoją wiedzą?

Z kolei Dawid nie ukrywa, że czuje już motylki w brzuchu. Tylko do której z dziewczyn? A Maciek? Czy znajdzie ukochaną, która będzie w stanie spełnić jego wymagania? Czy w sadzie Pawła dojrzeją tylko owoce, czy też jakieś uczucie?

Jak to się skończy?

Mamy nadzieję, że odpowiedź na te pytania wspólnie odnajdziemy w zbliżającym się odcinku programu. Nasi rolnicy i ich potencjalne drugie połowy, muszą zejść na ziemię i skonfrontować się z rzeczywistością. Robota, szczególnie na wsi, sama się nie zrobi!

Gdzie oglądać odcinek Rolnik Szuka Żony? 

Program Rolnik szuka żony można oglądać na żywo w trakcie emisji w TVP lub na każdym urządzeniu ONLINE.

odcinek 6 sezon 7

Zostaw komentarz